Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 ...as a friend or as an old enemy

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 11:35 am

( PASCAL GREENGRASS )
come as you are, as you were
...as a friend or as an old enemy 358w9bc
as i want you to be

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I feel stupid and contagious
Here we are now, entertain us

INFORMATION - INFORMACION - L'INFORMATION - INFORMATIONEN

16 éves jóféle Halálfalócsaládból származó, agyas, hollóhátas srác. Szigorúan békepárti, a semleges oldal képviselője. A kviddics, a féktelen bulik és a művészet megszállotja.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Load up on guns and bring your friends
It's fun to lose and to pretend

FAMILY - FAMILIA - FAMILIE - FAMILIE

...as a friend or as an old enemy 24762415...as a friend or as an old enemy Mila_kunis_icon_by_weweronika-d47foev...as a friend or as an old enemy 24762415
Daphne Greengrass
Habár családtag és gyakorlatilag együtt nőttünk fel kezdetben játszópajtásokként, később barátokként, egy ideje számomra ő testesíti meg a tökéletes nőt. Nem csak azért, mert gyönyörű, hanem mert benne minden megvan. Gyakran kikészítem és az agyára megyek, ilyenkor jól a fejemre olvas. Vannak mélypontjaink is, de egyébként imádjuk egymást és nem nagyon tudunk egymás nélkül meglenni. Szoros kötelék van köztünk, amit sosem tudtam igazán megmagyarázni.

...as a friend or as an old enemy 17375813...as a friend or as an old enemy Zeen42...as a friend or as an old enemy 17375813
Astoria Greengrass
Gyerekkorunkban mindig én voltam a békítő fél a két nővér között. Ez a szerepem mostanság is megvan, csak hát a nők egyre makacsabbak. Mivel Daphneval több időt töltök és az esetek túlnyomó részében mellé állok, Astoria azt hiszi, hogy őt kevésbé szeretem, pedig sosem tudnék választani közülük. Mindössze arról van szó, hogy vele nem állok olyan közeli kapcsolatba. Lehet ennek az az oka, hogy már hat éve különböző házak tanulói vagyunk.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I'm so happy 'cause today
I found my friends
They're in my head

FRIENDS - AMIGOS - AMIES - FREUNDE

...as a friend or as an old enemy Xavier001...as a friend or as an old enemy 000xbg82...as a friend or as an old enemy Xavier001
Blaise Zambini
Ismerem, amióta az eszemet tudom. Szüleink nagy barátok, így hozott minket össze a sors még hátulgombolósban. A viszonyunk sosem volt túl érzelgős vagy ilyesmi. Ettől függetlenül egyik legjobb barátomnak tartom és a dolog kölcsönös.

...as a friend or as an old enemy Ha_ahs_ep001...as a friend or as an old enemy Ha_ahs_ep170...as a friend or as an old enemy Ha_ahs_ep001
Cole Flamers
Kapcsolatunk akkor kezdődött, mikor a suliba került. Igazából teljesen véletlen volt, hogy egyáltalán felfigyeltem rá, mindenesetre hamar összeállt a fejemben, hogy micsoda kórságban szenved, hiszen sokakkal ellentétben nem vagyok agyalágyult. Természetesen megtartottam a titkát, ami hetekkel később amúgy is kiderült, de túlságosan is érdekesnek találtam ahhoz, hogy ne próbáljak meg hozzá közeledni. A suliban most nem sok bájitalzseni jár-kel, úgyhogy ráerőszakoltam a segítségemet és azóta is én főzöm meg neki a farkasölőfű-főzetet, ami viszonylag megkönnyíti az átváltozásait. Sosem voltam tisztában igazán a kapcsolatunkal, de azt hiszem, habár sosem mondjuk ki, mi barátok vagyunk. Engem mindig is lenyűgözött a személyisége, szinte rajongok érte, tűnjön bármilyen betegesnek is. Hogy őt mi fogta meg bennem vagy csak szimplán elvisel? Nem tudom. Mindenesetre túl vagyunk egy-két közös kalandunk.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I'm so ugly, that's okay
'Cause so are you

ENEMIES - ENEMIGOS - ENNEMIS - FEINDE

...as a friend or as an old enemy Luke-Grimes-luke-grimes-19824177-100-100...as a friend or as an old enemy Luke-Grimes-luke-grimes-19824169-100-100...as a friend or as an old enemy Luke-Grimes-luke-grimes-19824177-100-100
Aaron Dalton
A mardekáros womanizerrel azóta ápolom az ellenséges viszonyt, mióta ötödikben lenyúltam az aktuális nőinek egyikét. Az ilyen srácok nem tudják ezt elviselni. Az én jutalmam két hét gyengélkedő lett, úgy összeátkozott. Azóta, ha lehet, kerülöm és inkább békén hagyom az ő felségterületét, de ha összetalálkozunk, nem bírunk egymás mellett gúnyos megjegyzések nélkül elmenni.

...as a friend or as an old enemy Whoops109...as a friend or as an old enemy Ashley-Benson-days-of-our-lives-1340815-100-100...as a friend or as an old enemy Whoops109
Destiny L. Blake
Igaz, az ellenség talán túl durva kifejezés, de attól függetlenül ki nem állhatom Destinyt. Persze kezdeti ellenszenvünk a kviddicsből származik. Vannak olyan ellenfeleim, akikkel semmi bajom, de vannak, akik direkt kivívják az ellenszenvemet. Aztán a személyiségéről ne is beszéljünk. Tipikusan az a szőke csaj, aki képes az idegeimre menni percek leforgása alatt. Ha lehet inkább kerülöm vele a kontaktust, ha meg muszáj egy légtérben tartózkodnunk, próbálok jó pofát vágni hozzá. Több - kevesebb sikerrel.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

My girl, my girl, don't lie to me,
Tell me where did you sleep last night.

LOVERS - AMORS - AMOUREUX - GELIEBTE

...as a friend or as an old enemy Hollowart_tr17...as a friend or as an old enemy Hollowart_tr08...as a friend or as an old enemy Hollowart_tr17
Devona Parazsky
Ő a sötét felem. Habár csak pár hónapja ismerjük egymást, az életünk szorosan összefonódott, köszönhetően a közös dorbézolásainknak. Habár idősebb, és a viszonyunk egyelőre barátinak mondható. Mindig érezhető közöttünk a kölcsönös vonzalom és a szexuális feszültség. Mindazonáltal eddig még nem volt köztünk semmi.

...as a friend or as an old enemy Blake-Lively-Icons-actresses-14729560-100-100...as a friend or as an old enemy Blake-Lively-Icons-blake-lively-13800338-100-100...as a friend or as an old enemy Blake-Lively-Icons-actresses-14729560-100-100
Juliet de Lesseps
Juliettel Astorián keresztül ismertük meg egymást, akivel legjobb barátnők. A legutóbbi nyári szünetben végig jártunk és meglehetősen izgalmas vakáció áll mögöttünk. Ő volt az a barátnőm,a ki iránt úgymond igazi, komoylabb érzéseket tápláltam. Szerelem nem volt, de nagyon egy hullámhosszon voltunk mindig is. Sajnos a kapcsolat végetért saját határozatlanságom és az ő könnyűvérűsége miatt. Persze harag nincs köztünk és néha-néha azóta is osztozunk a hálószobán.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

I found it hard, it's hard to find
Oh well, whatever, nevermind

OTHERS - OTRAS - D'AUTRES - ANDERE

...as a friend or as an old enemy 49...as a friend or as an old enemy 119...as a friend or as an old enemy 49
Hilary Angel Lockhart
Életem első barátnője. Olyan gyermeki dolognak tűnik most már az egész, de bizony negyedikben még véresen komolyan gondoltunk mindent. Hat hónapig tartott. Azóta is kénytelenek vagyunk elviselni egymás társaságát. Nem igazán hánytorgatjuk a múltat. A viszonyunk kölcsönös csipkelődésen alapul leginkább.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

És akkor mindenféle szabad a gazda. Csak tessék, csak tessék!


A hozzászólást Pascal Greengrass összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 25, 2012 9:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 5:41 am

engem is pakolj már be. Gondolom ellenség?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 10:48 am

Azt hiszem itt a helyem... deszééép
Tudod mit szeretnék, és te? Pakolj ahová jólesik Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 10:49 am

remélem én is beférek valahova ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 5:37 am

Aaron, Devona bentvagytok Smile
Cordelia, te hova pályázol?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 4:49 am

Hmm... nem is tudom...
De tényleg! Fogalmam sincs. Bár gondolom, Te tudnál kezdeni velem valamit... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 6:48 am

Hm... hát ha még te sem tudod... Nos mindenképp valami pozitívra gondoltam.
Lehetsz exbarátnő, barát vagy szerető. Ez a jelenlegi kínálatom Very Happy Tessék választani
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 6:50 am

Exbarátnőnek jelentkezem, ha már Torie révén ilyen közel kerülhettem a családhoz... Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 3:20 am

Bérelhetnék magamnak helyet? Razz
Mondjuk a kviddicsből kiindulva... hm...
Lehet bármi Razz Csak az others hagy kerüljem el xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 4:30 am

Bentvan, hölgyem. Lehet reklamálni, ha nem felel meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 6:00 am

Akkor engem is bepakolsz? :DDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





...as a friend or as an old enemy Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...as a friend or as an old enemy   ...as a friend or as an old enemy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
...as a friend or as an old enemy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Pascal ego-könyve-
Ugrás: