Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Karakterpiac Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Karakterpiac Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Karakterpiac Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Karakterpiac

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Jan. 08, 2012 7:16 am

Nem teljes az életed? Hiányzik valaki? Egy barát, egy családtag, egy szerelem? Vagy egy ellenség? Legyen akármilyen a viszonyotok, legyetek akármilyen kapcsolatba, ha szükséged van rád, dobj fel egy hirdetést, hogy vendégeink innen is tudjanak válogatni.


Kód:
[center][img]ide egy képet róla[/img]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Név;[/b][/font][/size][/color]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Kor;[/b][/font][/size][/color]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Csoport;[/b][/font][/size][/color]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Play by;[/b][/font][/size][/color]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Személyiség;[/b][/font][/size][/color]
[color=white][size=15][font=Courier New][b]Amit tudni kell róla;[/b][/font][/size][/center][/color]


A hozzászólást Ginny Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 11, 2012 6:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 6:50 am

Karakterpiac Tumblr_luw9y72VOc1r1ub0mo1_500
Név; Dorothy Elois White
Kor; 24
Csoport;Boszorkány
Play by; Shay Micthell (Ebből nem engedek!)
Személyiség; Kedves, visszafogott, türelmes lány, aki sosem vágyott rivalda fényre, inkább a biztonság és a béke volt számára fontos. Imádja a munkáját, és tipikus könyvmoly, aki ha akar, tudd szórakozni is rendesen (Ezek csak távpontok, hogy milyennek képzelem el őt ^^)
Amit tudni kell róla; Ő Ginny "gyámja" egyben egyetlen bizalmasa. A kórházban dolgozik mint ápolónő, és titokban bele van esve Ryanbe, Ginny főnökébe. Mugli születésű boszorkány, de mikor hírébe jutott a háború közeledte, úgy döntött mugliként éli le az életét, míg el nem jön a béke - pálcáját, és varázskönyveit elzárva őrzi, és sejti, hogy "lánya" is olyan mint ő.

Karakterpiac Tumblr_lq39v98f5r1qdmfrwo1_500
Név; Ryan Peter Badrick
Kor; 27
Csoport; Vérfarkas
Play by; Ryan Reynolds (Lehet alkudni Very Happy)
Személyiség; Ryan egy maximalista, de jószívű ember, viszont rendkívül büszke, hiszen a neve sokat jelent a munkájába. Ügyetlen a nők terén. (Ugyan az mint eggyel feljebb. Ezek csak távpontok)
Amit tudni kell róla; A helyi nyomozó iroda vezetője, és mindene a munkája. A vérfarkas kórt, még kiskorába kapta el, de mára már igen jól kezeli.
Bár nem szokott kivételezni, nagy kedveli Ginnyt, mint barátot, és tetszik neki a lány barátnője, vagy "nevelőanyja" Dorothy.

Ha valamelyik érdekel, és többet szeretnél róla tudni, írj PM-et! (:


A hozzászólást Ginny Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 13, 2012 11:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 5:02 am

Karakterpiac Tumblr_lk72w4Pgdq1qgehdfo1_500
Név; ______ Daphné Greengrass
Kor; 17
Csoport; Hollóhát
Play by; Natalie Portman
Személyiség; Igazi hisztérika, akinek gyakorta vannak dühkitörései és nem rest féltékenységi jeleneteket sem rendezni. Általában rám féltékeny. Szeret okoskodni, és mindent mindenkinél jobban tudni. Valamiért nem tud belenyugodni, hogy neki nem jár annyi figyelem, mint nekem. Eléggé érzékeny, és könnyen kiborul. Birtoklási mániában szenved.
Amit tudni kell róla;
Drága nővérkém. Apámék látszólag sokkal jobban szeretnek engem, és szívesebben büszkélkednek velem, mint Daphnéval. Utálja, hogy ő az örök második. Valahol megértem, hiszen ha ez fordítva lenne, már világgá mentem volna. Legutóbb a barátját kaparintottam meg, aki azóta is kajtat utánam. Eléggé berágott rám Daph. Azóta hozzám sem szól. De persze én imádom őt, és látszólag eljátszom a tündi-bündi hugica szerepét.
MEGJÖTT *___*
Karakterpiac Ih1du1
Név; Damian _______
Kor; 22
Csoport; Halálfaló
Play by; Chace Crawford
Személyiség; Foglalkozásához híven: kegyetlen teremtés. A srác maga a titok. Ezenkívül, szabad kezet adok a megalkotónak.
Amit tudni kell róla;
Nem egyszer beszélgettem már vele az árvaház folyosóján, de soha semmi érdekeset nem mondott el magáról. Egyszer meghívott kávézni, de akkor is csak rólam kérdezgetett, és a lányáról. Mert mint azt kiderítettem, Lilith, a kislány, akit örökbe akarok fogadni az ő lánya. Azóta nem is tudom, hogy megvetem-e, vagy inkább próbálok megbocsátani neki, amiért gyáva módon magára hagyta a lányát, de most vissza akarja szerezni. Valójában azóta nem is beszélgettünk, hogy ez kiderült. Inkább csak egymásnak esünk, majd egy óra múlva, egy újabb időpontot megbeszélve távozunk a helyszínről. Valószínűleg megbánta, hogy elmondta legnagyobb titkát. De én miért nem vetettem véget a "kapcsolatunknak?" Talán mert nem tudom, hogy csak kihasznál, hogy "anyát" szerezzen a lányának, és visszakaphassa Lilt.

Várom mindkettőjüket *__*


A hozzászólást Astoria Greengrass összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 28, 2012 10:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 5:54 am

Karakterpiac Tumblr_lxnzc3vM3o1rn57bho1_500
Név; Shawn Lachance
Kor; 22
Csoport; halálfaló
Play by; ian harding
Személyiség; rád bízom
Amit tudni kell róla; tizenöt éves voltam, mikor először találkoztunk az Abszol Úton. A nagybátyám valami régi cimborája, a lényeg, hogy én rögtön beleszerettem, de mivel ő halálfaló, nos hát enyhén szólva döcögős lenne együtt lennünk. Ennek ellenére a legnagyobb titokban mégis együtt vagyunk. Mivel ő az iskolában van, amolyan felügyelőként, néhány lopott pillantást, apró érintést, sarokba húzódást, és titkos csókokat megengedhetünk magunknak. Ő az, akinek teljesen képes vagyok megnyílni, az egyetlen akiben teljesen megbízom.


MEGTALÁLTAAAM!!


A hozzászólást Ariel Castellano összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 19, 2012 2:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 9:53 am

Karakterpiac Tumblr_lgnajz4irQ1qdnmgfo1_500
Név; Christopher Marshall
Kor; 20
Csoport; Vérfarkas
Play by; Tyler Blackburn
Személyiség; Nem éppen a társaság központja, inkább a kívülállók közé tartozik. Öt évig koptatta a padot a Roxfort falai közt, a Hollóhát/Hugrabug házban. Elég jó észjárású, mégis lusta egy srác. ( A többit a megalkotóra bízom ^^)
Amit tudni kell róla; Egy vérfarkas áldozata lett, és elkapta a kórt otthagyta az iskolát, és barátnőjét Destinyt is, azzal a hazugsággal, hogy nem szereti. Ami persze hazugság volt, de nem akarta veszélybe sodorni szeretteit, így jelenleg kóborol a világban.



Karakterpiac Fan-art-paul-wesley-23356523-500-200
Név; Antony Blake
Kor; 22
Csoport; Varázslók;; auror
Play by; Paul Wesley
Személyiség; Tony kicsit szétszort, de igen bátor varázsló. Ebből kiindulva a háza a Griffendél volt, és igen gyakran keveredik egyéjszakás kalandokba, az igazit keresve. Imádja a húgát piszkálni, de másnap nem engedi,hogy bárki is Destinyre emeljen kezet.
Amit tudni kell róla; Auror, elvált szülök gyermeke, ám igazából tojik minden felelősségre. Szórakozik, éli az életét, de közbe nem felejti el családját, és próbál egyensúlyt tartani a két világ között. Nem éppen van oda, az új "mostohaanyjáért" de csinosnak véli az új húgicáját.


Karakterpiac Tumblr_lp48maktGE1qedzelo1_500
Név; Cordelia Conelly
Kor; 17
Csoport; diákok;; Hollóhát
Play by; Candice Accola
Személyiség; szabadon megalkotható (:
Amit tudni kell róla; Cordelia, Destiny apjának mostohalánya. Még nem találkozott új testvéreivel, és eddig a Beauxbatonsba oktatták, viszont mivel úgy látta anyjának szüksége van rá, a otthagyta Franciaországot és a háború sújtotta Angliába költözött.




A hozzászólást Destiny L. Blake összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 06, 2012 8:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 9:10 am

Karakterpiac 9q4hqaapxjlzq9hj__1__www.kepfeltoltes.hu_
Név; Candy Louise
Kor; 22
Csoport; Boszorkány
Play by; Izabel Goulart ( alkudni lehet,csak írj )
Személyiség; Rendes, megértő, és bátor.Ezenfelül óvatos, kifinomult, és kedves. Viszont kissé féltékeny típus, és megesik, hogy ezt egy kicsit túl dramatizálja. ( a többit rád bízom )
Amit tudni kell róla;
Candy a nővérem, akivel a jelenlegi álláspontunk viszonylag pozitív, és könnyedén szót értünk egymással. Elég romantikus fajta, és szívesen flörtöl a fiúkkal. Mivel Louise vér folyik az ereiben, ezért ő is egy csöppet kíváncsi, és szókimondó fajta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 10:12 am

Karakterpiac Scaled.php?server=31&filename=lt38Karakterpiac 323823CopiedeSanstitre1
Név; Thomas Ryan Thompson
Kor; 20
Csoport; Varázsló/Auror
Play by; Louis Tomlinson, Logan Handerson (Ez csak egy alap, ha bármi más elképzelésed van nyugodtan szólj! Nem harapok érte!)
Személyiség;
Nagyon szereti az extrém helyzeteket.Eddig nem nagyon volt komoly kapcsolata, mert soha nem bírták megfogni a lányok.
Amit tudni kell róla;[/center]
Ő volt az én első szerelmem.3 évig voltunk együtt. Elválaszthatatlanok voltunk. De miután elvégezte az iskolát, szakított velem és ő elment.itt hagyott engem. A szakítás után nehéz 1 évem volt,hogy kihevertem nagyjából,hogy itt hagyott engem. De aztán az egyik szünetben,mikor haza látogattam, összetalálkoztunk az utcán. Nagyon meglepődtem. Vajon azért jött vissza,hogy kezdjük újra,vagy valami más miatt?

Karakterpiac 118176lkjhg12
Név; Elizabeth Knight
Kor; 17
Csoport; Tanuló azt rád bízom miylen házba jár,csak ne Mardekár
Play by; Ashley Tisdale ( Itt is ez csak egy alap.Bárki lehet)
Személyiség; Eléggé egy pörgős egy lány. Szeret bulizni és a fiúkkal flörtölni.
Amit tudni kell róla;

Lizzy-t még gyerekkoromban ismertem meg. Együtt jártunk egy gitártanárhoz egy ideig,de aztán egyszer eltűnt és azóta sem láttam. Aztán tavaly találkoztam vele a suliban. Nem is vettem észre,hogy idejár. Biztosan azért mert megváltozott kívülről nagyon is. Szőke rövid haját megnövesztette és most barna lett,már nem öltözködik úgy mint egy út széli senkiházi,hanem laza,nőies lett. Viszont a kapcsolatunk a régi maradt.

Örülnék neki nagyon ha valaki megcsinálná valamelyikőjüket!! Fontos lenne nekem mind a két személy!! Pm-ha kedvet kaptál rá!


A hozzászólást Isabella Carlott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 15, 2012 8:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 10:41 am

Karakterpiac Tumblr_lu8n4rggok1qi33sjo1_500
Név; - - - what you want!
Kor; sweet eighteen
Csoport; Griffendél / Hollóhát
Play by; Penn Badgley
Személyiség; Segítőkész, alapjaiban hasonlít a Penn által megformált Dan Humphrey-ra,
de ezt leszámítva, avgy ezzel együtt mindent az alkotóra bízok! Lehet problémás nikotin függő is, de alapjaiban véve,
ő a biztos pont, a jó fiú - egészen addig míg Juliet bele nem zuhan az életébe, szó szerint.
Amit tudni kell róla;
A fiatalember egy késő esti prefektusi járőrözés alkalmával botlott bele Julietbe, aki épp Donovan professzor lakosztályából távozott igen sietve. Azt hihetnénk itt véget is ért a történet - hiszen a fiatalember önmagában becsületesebb, egyenesebb jellem annál, hogy egy ilyet kihasználjon és öncélúra fordítsa, de... nem csak diákok járőröztek akkor este az iskolában. Így az ifjú varázsló egy füst alatt egy hatalmas titok ismerőjévé vált, és falazott Julietnek McGalagony professzorral szemben, mintha a lány őmiatta és nem a tanára miatt szökött volna ki éjnek-évadján a hálóteremből.
A fiú azóta készségesen úgy tesz, mintha Juliet és ő egy párt alkotnának, amivel nem csak diáktársaik döbbenetét váltják ki, de a titkos találkák is folytatódhattak könnyűvérű kisasszony és Donovan között. Talán ez elég is lenne, de... a hazugságokat mindig leleplezik. És olykor a legvaskosabb hazugságot is összekeverhetjük nívós, rejtegetett igazsággal...

Jelentkezni PM-ben! A történetről értekezhetünk, mivel komoly terveim vannak a fiatalemberrel... (:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 9:19 am

Karakterpiac 1316202807419572
Karakterpiac Tumblr_lbudfzKWeC1qzg8hbo1_500
Név; te választod Very Happy
Kor; 20-21
Csoport; mugli (ehhez nagyon ragaszkodom, a tudatlansága a varázsvilágról nekem csak előnyöm lenne)
Play by; Imogen Poots vagy carey (de alkudhatunk)
Személyiség; Nem túl talpra esett, mondhatni eléggé ügyetlen, szétszór, kicsit naiv teremtés. Nem szereti a nagy felhajtást, inkább háttérbe húzódóbb fajta. Ám ha elvesztette a bizalmát valaki iránt akkor azt elég nehezen lehet visszaszerezni. Nem egy gyanakvó természet, ám azt azért ő is érzi, hogy valami nincs rendben körülöttem.
Amit tudni kell róla;
Hát Miss Anonym-al egy véletlen folytán ismerkedtünk össze, amikor is egészen véletlenül a nyakamba öntött egy bögre kávét az egyik Londoni teaházban. Ezután beszélgetni kezdtünk és egyre többször futottunk össze " véletlen" (mit gondolsz, az én kezem volt az egész mögött), és nagyon nehezen tudtam csak elérni (rengetegszer kaptam kosarat, vagy igérkezett el, aztán mondta le a találkákat) hogy tényleg randizzunk.
Mielőtt azonban épp komolyra forduljon ez a pici játékos románc én csak úgy eltűntem az életéből. Nem tudja miért és hogyan, de egyik napról a másikra felszívódtam (persze hogy a háború miatt, gondolod hagynám hogy baja essen a mugligyilkos halálevők miatt?). Ennek már majdnem egy éve. Most mégis ismét összefutottunk...

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 9:27 am

Karakterpiac Tumblr_lqe5ok4sld1qe6nbko1_500
Név; ____ Donovan
Kor; 35 éves
Csoport; Professzor
Play by; Leonardo DiCaprio ( tárgyalhatunk – győzz meg! )
Személyiség; A userre bízom.
Amit tudni kell róla;
Donovan tanár az iskolában, és becsületére legyen mondva, nagyon sokáig ellenállt Juliet közeledésének. Nem is csoda, hiszen kiegyensúlyozott házaséletet él, van egy felesége és egy lánya… de semmi sem tart örökké, minden jeget át lehet törni a megfelelő csákánnyal. Így a tanár úr most már hónapokra visszamenőleg titkos viszonyt folytat a tanítványával. A bökkenő csak annyi, hogy míg Juliet egyre elvakultabb és egyre több reménnyel várja a dolog végkifejletét, addig Donovannek esze ágában sincs elhagyni a feleségét. Sem a lányát. Riasztja a gondolat, hogy felelősséget vállaljon a tetteiért, bár valami erősen vonzza a tizenéves kis fruskában, aminek nem tud ellenállni. Hogy ez csupán az izgalom játéka-e, és hogy miképp alakul ez a furcsa, megosztott „édes” hármas, az egyeztetés után kiderül. Már ha viszi valaki. Aminek nagyon örülnék.
PM. PLEASE.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 11:42 pm

Karakterpiac Tumblr_m0latv6aLC1rntbq7o1_500
Név; Peter ...(rád bízom)
Kor; 17
Csoport; Mardekár
Play by; Steven R. Mcqueen (ebben alkuképes vagyok)
Személyiség; Bátor, és céltudatos. Nagyon jókat lehet vele beszélgetni, viszont néha kicsit kiszámíthatatlan, és olyan dolgokat tesz, amiket senki sem vár, persze lehet, hogy ezeket okkal teszi, csak nem mondja ki. ( a folytatás a tiéd Razz)
Amit tudni kell róla;
Fontos lenne, ha létrehozás előtt elolvasnád az előtörténetem, és remélhetőleg világosabb lenne az egész helyzet, ami most uralkodik körülöttünk. Külső infók alapján nem csak testvéremmel csalt meg, aminek a döntő szerepét az alkotóra bízom. ( Igazából örülnék, ha nem hagyná annyiban, ami köztünk volt, és azért próbálkozna, de nem fogok annyira megharagudni, ha nem így lesz...)

Karakterpiac Tumblr_lkgx5v2Tlr1qhsdh9o1_500
Név; Lorann Bree Killwood
Kor; 17
Csoport; Griffendél
Play by; Adriana Lima
Személyiség; Annak ellenére, hogy ikertestvérek vagyunk, eléggé különbözik a szemelyésigünk. Alapjában, egy rendes, és kedves lány, báris mások ezt mondják róla. Nem igazán beszél sokat, inkább a tetteiről híres. Igen nyílt kisugárzással rendelkezik, és igen kedvelt a fiúk körében.
Amit tudni kell róla;
Javaslandó elolvasni az előtörténetem, és rögtön világossá válik, hogy miért nem vagyok vele olyan álombeli viszonyban. Az egész család nincs jóban vele, mivel Griffendéles, és a családunk összes tagja a zöld színben pompázó házat erősítette eddig. Peter-rel való kapcsolatáról nem igazám tudok, hogy folytatták-e, vagy sem.


Karakterpiac Tumblr_lu57jyQyfM1qk7q2no1_500
Név; Sherry ...( szabadon választható)
Kor; 17
Csoport; Mardekár
Play by; Ariana Grande (ebből nem engedek)
Személyiség; Figyelmes, és ragaszkodó. Nagyon jól tud érvelni, és tényleg mindenről megvan a véleménye. Jól tartja a száját, és nagyon megbízható. Néha kicsit flegma másokkal, de amúgy imádnivaló... ( a folytatás rád vár ^^)
Amit tudni kell róla;
Amióta az eszemet tudom jóban vagyunk. Nem egyszer mentett már meg az össze omlástól, de ez kölcsönös. Igazából, a családjáról nem sokat beszél, ami néha már fura. Utálja a testvérem, és meg is mondta nekem, hogy ne barátkozzak vele, de akkor egyszer nem hallgattam rá...


Kérleeeeeeeeeeeeek *.* Mindre nagy szükségem van, szóval ha kedvet kaptál a megalkotásra légyszíves írj! ^^ Nagyon hálás lennék, de tényleg....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 9:36 am

Karakterpiac Ian_Somerhalder-300x225
Név; David Ellwood
Kor; 21
Csoport;Varázsló/ Halálfaló
Play by;Ian Somerhalder /Ha a karakter arca nem szimpi, akkor PM-ben egyeztethetünk. Wink l
Személyiség;Kissé lökött, amolyan Ronald Weasley típus. Kiskora óta barátok Draco Malfoy-jal /vagy inkább a csatlósa? /, meg van benne minden, ami miatt a Teszlek Süveg anno a Mardekárba osztotta. Imádjuk bosszantani egymást. Tipikus bátyus-hugica kapcsolat van köztünk. Emellett van egy kedves, "még a széltől is óvó" jó bátyj énje is.
Amit tudni kell róla;Roxforti tanulmányai alatt a Mardekár házat boldogította. 16 évesen Ő is megkapta a Sötét Jegyet, ám a nagy csata után a húga mellett állt ki, és a Főnix Rendje vette Őket "szárnyai" alá. Az utóbbi időben nem válaszol a leveleimre, ezért felmerült a kérdés: mi van ha Tudjukki elfogta? Vagy mi van, ha önként ment vissza a Sötét Nagyúrhoz?



//Az illetőre bízom, hogy hogyan szeretné megformálni a bátyámat. A jó oldalon álló, óvó, félrő, bátyj, vagy a gonosz, rideg, halálfaló. Nagyon de nagyon szükségem lenne rá! *.* //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 11:41 pm

Karakterpiac Tumblr_lzxphvJ0oj1qjej4eo1_500
Név; Jason Castellano
Kor; 17
Csoport; Hollóhát/Mardekár
Play by; Francisco Lachowski
Személyiség; habár az ikerbátyám, teljesen az ellentétem, ő népszerű, jó fej, kviddics sztár (ebben talán hasonlítunk kicsit, bár én nála jobb vagyok, csak ezt rejtegetem) lányok kedvence. valahol mélyen, nagyon mélyen szeret engem, de nem egyszer fordult elő, hogy letagadott, mikor megkérdezték, hogy rokonom-e.
Amit tudni kell róla; igazi humorherold. nagyon megviselte a szüleink halála, és emiatt távolodott el tőlem. szeretném ha azért számíthatnék rá. nem tud S-ről, de azért sejti, hogy van valami. a többit rábízom a megalkotóra.

Tényleg nagyon szeretném, szóval, bátran tessék érte jelentkezni *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Márc. 18, 2012 6:05 am

Karakterpiac Tumblr_lzitzr8gPL1r55afoo3_250_largeKarakterpiac Tumblr_m08o6tHWGd1rqtqgao1_250_large
Név;Elisabeth Wallburg
Kor; 22
Csoport; auror
Play by; Amber Heard
Személyiség; Nagyon akaratos, mindig tudja mit akar és amíg nem kapja meg addig harcol érte amíg az övé nem lesz. Ezen kívül nagyon ügyes, szereti csinálni a munkáját. Hozzá kell még tennem, hogy amilyen életvidám, kedves, olyan gátlástalan is. Akárkit hátba tud támadni, hogy mentse a saját bőrét vagy a barátaiét. Nem nagyon bízik meg az emberekben, folyton kérdezősködik. Szeret játszadozni az emberekkel, nem tudja lekötni magát. Persze Gale-ba már két éve szerelmes és csak érte él. Akármit megtesz azért, hogy Gale felfigyeljen rá, persze az említett csak nagyon jó barátként tekint rá.
Amit tudni kell róla;

Együtt járták ki Gale-val az iskolát és azóta nagyon jó barátok. Persze közben Liz auror lett. Folyton Gale-val lóg együtt a legjobb barátok és ezt a lány nem is szeretné megszakítani azzal, hogy bevallja, hogy mit érez. Aztán ki tudja egyszer csak lehet, hogy megtelik a pohár és kiböki végre.

Megjött! *-*


A hozzászólást Gale Hudson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 06, 2012 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 8:44 am

Karakterpiac 2wbrqfk
Név; Evangeline Dalton
Kor; 16
Csoport; Diák
Play by; Camilla Belle
Személyiség; Nagyon visszafogott, kissé naív lány. Hamar megtanult önálló életet élni, mert kitagadták a szülei, amikor a Griffendél házba osztotta be a süveg. Aaronnal nagyon jó a kapcsolatuk, megértik egymást. Kölcsönösen bíznak egymásban és minden titkukat megosztják egymással. Még sosem volt szerelmes, megrendíthetetlenül hisz az igaz szerelem meséjében. Eszében sincs kicsapongó életet élni, Aaron pontos ellentéte.
Amit tudni kell róla;
Aaron kishúga. Nyáron Londonban él a muglik között egyedül egy lakásban, amit abból a pénzből tud fenntartani, amit testvére a családi kincstárból lop el neki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 12:45 am

Karakterpiac Source
Név; Sawyer Prew
Kor; 17
Csoport; Diák
Play by; Alexis Bledel
Személyiség; userre bízva Smile
Amit tudni kell róla; Rachel még a régi iskolája közelében talált rá a sötét negyedben, és fogadta őt be. Miután kijárta az iskolát képtelen volt ott hagyni Sawyert, így a lány tovább tanulhatott volna, és nem is kerülhetett volna veszélybe... HA nem jött volna Rachel után.


Megjött. *-*


A hozzászólást Rachel Prew összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 25, 2012 2:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 2:27 am

Karakterpiac Tumblr_lkwr15xhkr1qahnbyo1_500
Név;Alexis Corday
Kor;16-17
Csoport;Griffendél/ Hollóhát /Hugrabug
Play by;Amanda Seyfried
Személyiség; Nos ezt elégé nehéz elmagyarázni, mivel Alexis kiismerhetetlen személyiség. Csakis ő tudná megmondani, hogy milyen valójában. DE amit én tudok róla az az, hogy jóindulatú és békeszerető. A mindennapi életben is a nyugodt szemlélő szerepét játssza. Társaságban nem olyan eleven, de annyira tartózkodó és borongós típus sem. Van benne valami szeretetreméltó és vidám, még akkor is, ha nem beszél sokat. Kedélyes, kellemes és tréfálkozó fajta. A barátság terén nem olyan szívélyesnek és túláradónak tartom, ezzel ellentétben kitartónak és hűségesnek már igen.
Amit tudni kell róla;
Alexis a legeslegjobb 'barátom', akinek nagyjából mindent elmondok. - Kivéve azt, hogy szeretem. - Hogy hogyan ismerkedtünk meg az a bátor vállalkozó szellemű userre van bízva.

Elkelt!


A hozzászólást Christian Crusader összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 08, 2012 4:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 6:54 am

Karakterpiac 4
Név; _______ Holbrook
Kor; 23
Csoport; Varázsló
Play by; Ed Westwick
Személyiség; Pszichológus létére egy valódi tapló. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak nyűgnek tartja a betegeit, de meg van az a bizonyos, riasztó modora. Az érzékeny lelkületűeknek nem ajánlanám. Általában megmondja kerek perec a véleményét, nincs benne együttérzés. Viszont jó hallgatóságra lehet találni személyében, már ha utána el bírják viselni kritikus megszólalásait.
Amit tudni kell róla; Astoria már három éve jár kisebb-nagyobb megszakításokkal kezeléseire a Szent Mungóba. Mára már elhagyhatóak lennének találkáik, hiszen Torie-nak lassan ugyan, de sikerült feldolgoznia lelki traumáit. A férfi még is minden alkalommal új időponttal küldi el a lányt, és ha a másiknak nem is vallanák be, de izgatottan várják az újabb "kezeléseket". Aztán arról nem szólt a fáma, hogy mióta veszi kezelésbe egy pszichológus a páciense testét is. Talán csak jól érzik magukat együtt az alatt a néhány óra alatt, amit általában összegabalyodva töltenek el a rendelőben. Vagy manapság éppen bárhol, ahol összefutnak. De mi értelme, ha tudják, mennyire nincs ebből kiút? Hiszen dr. Holbrookot ugyan úgy kötik az aranyvérűek törvényei, mint Torie-t. Még ha erről soha nem is beszéltek, tudják, hogy a szerető státusznál nincs és nem is lesz tovább.

MEGVAN *___*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 6:32 am

Karakterpiac Tumblr_lg4nxyFgGP1qchtdp
Név; Logan ....
Kor; 20
Csoport; Halálfaló
Play by;Matt Czurchy
Személyiség;Arrogáns, beképzelt, rideg.... és az összes negatív jelző. Igen, másokkal szemben. Velem viszont..... ragaszkodik hozzám, véd, és szeret. A többit rád bízom. ^^
Amit tudni kell róla;
Nem hogy anyám után jöttem, de nem is egyedül. Ugyanis út közben meg kellett szállnom pár helyen, mivel éjszaka tudom, hogy egy lánynak nem ajánlatos kint sétálgatni. Be is tértem egy fogadóba, ahol ott volt Logan is, és már csak az ő asztalánál volt szabad hely. Irónikus, hogy eleinte mennyire prűdnek tartottam, de két éjszaka után teljesen megváltozott róla a véleményem. A hétvégét abban a faluban töltöttem, és végig vele voltam, megmutatott mindent, és magát is. A rideg látszat ellen is... beleszerettem, azóta vele vagyok, ugyanis ott hagyva mindent, mármint a szobát, amit ki tudja mióta foglalt, eljött velem egyenesen anyám karjai közé....


Megjött *.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am

Karakterpiac Tumblr_m1f4zzlanJ1rs05l5o1_500
Név;Joel Crusader
Kor; 17
Csoport; Griffendél
Play by; Zayn Malik - DE mást is választhatsz, a lényeg, hogy hasonlítson egy kicsikét Chrisre
Személyiség; Joel az én ellentétem, őt mindenki sokkal könnyebben megismeri. Mindig mindenki felé nyitott és segítőkész. Sőt talán még kedvesebb is nálam. Velem ellentétben ő imádja a kishúgunkat Karint. Egy fokkal komolyabb mint én, de ha képes vagyok belerángatni a rosszba akkor természetesen megadja magát és nem vitatkozik, hogy nem kéne megszegni akár egy szabályt. - Ezen azonban még változtathatsz.
Amit tudni kell róla;
Az ikertestvérem, akit Karin születése előtt sokkal jobban szerettem, mint bárki mást. Mindent megosztottunk a másikkal, baj kevertünk, legtöbbször mert én hoztam fel mindig ezt a 'különleges' ötletet. Tehát jól megvoltunk egymással, aztán jött Karin akivel törődni kezdett és odafigyelt rá, mert a fivére volt és kötelességét érezte, ha így tesz.

Karakterpiac Tumblr_m25vd4YNu01rsm67oo1_500
Név; Karin Crusader
Kor;13
Csoport; Griffendél
Play by;Elle Fanning
Személyiség; Alapjában véve kedves és szeretni való kislány MÁS szemében. Folyton próbál mindenkinek megfelelni, ebben segít neki Joel olykor. Mindig a kedvemben járna, ha engedném még a nyakamon is lógnak és agyon szorítana. Mindemellett kissé elkényeztetett, a szüleink mindent megadnak neki, hogy jó legyen és ne szenvedjen semmiben sem hiányt. Joel szerint megbízható és bátran rá bízhatnám a titkaimat akár, de nem teszem mert az én szememben ugyebár más. - Igényeid szerint, ezen még változtathatsz.
Amit tudni kell róla;
A húgom, akit születése percétől kezdve ki nem állhatok. Hogy ő mit érez? Joel szerint szeret engem, csak azt nem érti mire fel ez a nagy ellenszenv vele szemben. Ő is a Roxfortba jár és igyekszik tönkre tenni a jelenlétével a napjaimat. Amúgy a gyönyörű szőke hajzuhatagot anyától örökölte.

Karakterpiac Tumblr_m0lbbisaYT1rohmkno3_500
Név; Hector Crusader
Kor; 18
Csoport; Mardekár
Play by; Shiloh Fernandez
Személyiség; Szabadon dönthetsz erről!
Amit tudni kell róla;
Az unokatestvérem, aki bevallom Mardekáros létére elég jó fej, de neki hála jött létre a Mardekárosok iránti ellenszenvem is. Tudniillik Hector egy évvel hamarabb kezdhette a Roxfortot előttünk, így a család dicsérgetni kezdte, hogy milyen zseniális egy fiú és hányan dicsérik.

/-/-/-/ Ha bármelyik karakter érdekel valakit az PM-ben megtalál. Én nagyon örülnék, ha ők is meglennének nekem. Kivételesen belelehet érteni Karint, mert neki szintén örülni fogok. Elvégre kell valaki aki tönkre teszi a napjaimat /-/-/-/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterpiac   Karakterpiac Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakterpiac
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: