Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
is your place in my heart? Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
is your place in my heart? Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
is your place in my heart? Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
is your place in my heart? Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
is your place in my heart? Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
is your place in my heart? Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
is your place in my heart? Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
is your place in my heart? Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 is your place in my heart?

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 7:46 am

is your place in my heart? Jrqmp5mwn3fbqpopxwyr


is your place in my heart? Nzjk8vpqgzyfgi2xj50p
is your place in my heart? Caccola5
Cordelia Conelly
Mivel rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy gyorsan elítélek másokat, a mi kapcsolatunk már akkor pengeélen táncolt, mikor még nem is találkoztunk. Jelenleg? Próbálom megszokni a következő testvér gondolatát.

is your place in my heart? Untitled13
Antony Blake
Talán ő az egyetlen a családból, akit nem tagadnék le, ha kérdeznék. Komolyan. Szégyenletes rokonaim vannak... rajta kívül. Amikor nem megy az idegeimre persze.

is your place in my heart? V3zuaa
Juliet de Lesseps
Apám családi ágáról unokatestvérem. Bár a szülők nem igen beszélnek egymással évek óta, mi nem követjük a példájukat. Bár nem vagyok az a tipikus "sülve-főve" együtt lévő rokon, mindig is a mentoromnak tekintettem, és mindig szívesen fogadom a tanácsit, bármilyen ravaszak is azok.


is your place in my heart? Wtp778r7jh6pd67v2mmg
is your place in my heart? Anne3
Deborah Harson
Miss Szadismussal is lehet valami féle barátságot kötni - azt hiszem ehhez hozzátartozik, hogy néha én is szeretek móresre tanítani másokat.

is your place in my heart? F15cf44d7d
Ariel Castellano
Mondhatjuk egyszerűen is; ő az én BFF-em. Elsős korába vettem a szárnyaim alá, azóta pedig a kapcsolatunk töretlen. Vagyis. Többé kevésbe...


is your place in my heart? A6pb9c76bqz8o0ddoes2
is your place in my heart? 7651
Isabella Carlott
Furcsa okok miatt, de vannak a Griffendélbe is olyanok akiket nem kedvelek. Még anno volt egy igen intenzív szócsatánk azóta pedig dúl köztünk a feszültség.
is your place in my heart? Leightonmeesterone
Astoria Greengrass
A kis Mardekáros hercegnő alapból nem szereti a Hugrisokat, és bár eddig nem volt sokszor szerencsém hozzá, nem is nagyon sajnálom. Inkább meghúzom magam a fekete listán.


is your place in my heart? Begfmax28ilg5xevrn4g
is your place in my heart? 2zrdyzn
Christopher Marshall
Egyszerű. Belezúgtam, megtetszettem neki, jártunk és mikor már majdnem komolyra fordultak volna a dolgok, szó nélkül eltűnt, és összetört. Az évek alatt már majdnem túltettem magam a dolgon, képes voltam mást is szeretni, mikor visszatért felbolygatva az éltem - és az érzéseimet.



is your place in my heart? M_SOK_www.kepfeltoltes.hu_
is your place in my heart? Kiwibruu3
Rosalie Ellwood
Kapcsolatunk egyszóval jellemezhető - semilyen. Persze tudom, hogy barátkozik Potterékkel, griffes, és a többi, és a többi... de nem érdekel. Teljesen hidegen hagy a jelenléte.

is your place in my heart? Triley
Devona Prazsky
Furcsa. Se ilyen, se olyan, sőt sehova nem tudnám sorolni. Idegesítő, sőt inkább fárasztó, de hihetetlen okokból szimpatizálok vele. Persze, sok cselekedete csípi a szemem, de csak mert Arielt féltem. Ha ketten ülnék le egy Lángnyelv Whiskyre... Ajaj!

Ha szeretnél magadat is viszont látni valamelyik csoportban, írj, hogy hova bérelnél magadnak helyet Wink


A hozzászólást Destiny L. Blake összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 24, 2012 7:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 8:02 am

Én be szeretnék kerülni! *nyújtózkodik*
Hát család nem, mert nem hinném hogy rokonságban állunk. Szerelem meg semmiképp sem. xD
Szóval fifti-fifti, vagy utáljuk egymást vagy barátok. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 9:41 am

Én is jelentkezem valahová Very Happy Te döntesz hová Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 2:21 am

Mindenki bent van Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 3:05 am

azt hiszem family.. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 9:47 am

Szerintem megegyezhetünk egy Others-ben. Wink /De Rád bízom a döntést. Smile /
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 10:49 am

Az én helyem is megvan, azt hiszem *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 11:52 am

Hát nem is tudom, hogy hova kerülhetnék be. Razz Mondjuk Family, de ha azóta kitagadtál, akkor nem tudom! ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 12:37 am

Én a kapcsolatunkat nem igazán tudom hova sorolni. Néha az idegeidre megyek, sokszor taccsra váglak, és mégis valami oknál fogva bírsz engem. Persze nagyon véded Arielt, hisz ti közelebb álltok egymáshoz... és mégis mit akarhatnék én, aki csak pár hónapja érkezett a suliba..
Szerinted túl szabad erkölcsű vagyok a világnak... Merlinre, van ilyen! És ami még rosszabb mindig valamibe berángatom az embereket, ami számodra felér egy árulással. Amúgy nem akarok rosszat ám! Smile
Pakolj be valahová kérlek! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 1:57 am

egyetlen és örök szerelmed megérkezett Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 2:57 am

Minden ki bekerült... Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 5:58 am

azok a szülők. barátok közé beraksz? :DDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 7:52 am

Nos, nálam bentvagy Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





is your place in my heart? Empty
TémanyitásTárgy: Re: is your place in my heart?   is your place in my heart? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
is your place in my heart?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Destiny Blake Bársonykötete-
Ugrás: