Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Love <3 and Hate </3

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 7:15 am

Love <3 and Hate </3 %287%29

~Family~

~Friends~


Love <3 and Hate </3 Izzy
Isabella Carlott
Elsős korunktól fogva jóban vagyunk, viszont csak 3. óta lettünk LB-k. Ő az, akire mindig, mindenben számíthatok, és Harryék távozása után Ő tartja bennem a lelket.

~Lovers~


~Enemies~


Love <3 and Hate </3 Pansy
Pansy Parkinson
Mi tagadás, nem voltunk, nem vagyunk, és nem is leszünk a legjobb barátnők. Kezdjük ott, hogy Mardekáros. Alapból nem lehetünk best friendek. Emellett pedig természetesen Sötét Nagyúr rajongó. Teljesen oda van Draco Malfoyért, olyannyira szerelmes a Mardekár szőke hercegébe, hogy ha netán váltok egy-két szót Malfoyjal, Ő már gyilkos szemekkel tekint Rám. Pedig igazán felfoghatná, hogy SEMMIT sem akarok a kis hercegétől, és a beszélgetéseink sokkal közelebb állnak az ellenséges párbeszédhez, mint a baráti/szerelmi beszélgetéshez. A féltékenykedése mellett pedig nyugodt szívvel szegezzük a másikra a pálcát.

~Others~


Love <3 and Hate </3 Destiny
Destiny L. Blake
Nem vagyunk legjobb barátnők, de nem vagyunk ellenségek sem. Elviseljük egymást, ha egy teremben vagyunk, nem szegezünk pálcát a másikra egy sötét folyosón, viszont nem is ülünk le egy barátnői csevejre. Köszönőviszonyban vagyunk egymással, tudjuk a másikról, hogy a Roxfortba jár, de ennél nem több. Nem kedveli Mioékat, úgyhogy alapból nem lehetünk legjobb barátnők, ellenségnek viszont túl kedves.



Válaszd ki, hogy hova szeretnél kerülni, és pár mondatban indokold is választásod. Wink


A hozzászólást Rosalie Ellwood összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2012 9:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 9:25 am

Én jelentkezem!!!!! Mondjuk,...... Friends vagy Family Very Happy LB-m vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 9:27 am

Isabella Carlott írta:
Én jelentkezem!!!!! Mondjuk,...... Friends vagy Family Very Happy LB-m vagy Very Happy


LB-dként a Friends-ek közé raktalak be. Very Happy Bocsi, de a Family-t azt szó szerint értem. Smile /Szóval, egyenlőre oda senki sem fog bekerülni. Razz / Ó, és köszi, hogy jelentkeztél. I love you Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 12:59 am


Köszike Smile Semmi gond Smile Ó igazán nincs mit Very Happy I love you


Rosalie Ellwood írta:
Isabella Carlott írta:
Én jelentkezem!!!!! Mondjuk,...... Friends vagy Family Very Happy LB-m vagy Very Happy


LB-dként a Friends-ek közé raktalak be. Very Happy Bocsi, de a Family-t azt szó szerint értem. Smile /Szóval, egyenlőre oda senki sem fog bekerülni. Razz / Ó, és köszi, hogy jelentkeztél. I love you Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:33 am

Engem is berakhatsz valahova... mondjuk enemiens vagy others. Bocsi, de nem vagyok nagy "Arany Trió" fan Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 9:43 am

Destiny L. Blake írta:
Engem is berakhatsz valahova... mondjuk enemiens vagy others. Bocsi, de nem vagyok nagy "Arany Trió" fan Wink

Mivel a jó/semleges oldalon állsz, ezért az Enemies helyett az Others csoportba tettelek. Smile Remélem megfelel. Wink Ó, és nincs semmi gond, hisz nem kell mindenkinek kedvelnie Harryéket. Wink /Neked is köszönöm, hogy jelentkeztél. I love you Smile /
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:03 am

enemies, de hagy ne fejtsem ki.. tudod te magadtól is. ^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 9:35 am

Pansy Parkinson írta:
enemies, de hagy ne fejtsem ki.. tudod te magadtól is. ^^ Very Happy

Már be is tettelek. Wink Naná, hogy tudom. ^^ Very Happy Ennek nagyon sok oka van, de legfőképpen D.M. Very Happy Razz /Hát...ha a karakterem nem is, de user Neked is mondja, hogy nagyon szépen köszöni a jelentkezést! I love you Smile /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Love <3 and Hate </3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love <3 and Hate </3   Love <3 and Hate </3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Love <3 and Hate </3
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Rosalie's Life-
Ugrás: