Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Daphne Greengrass Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Daphne Greengrass Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Daphne Greengrass Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Daphne Greengrass Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Daphne Greengrass Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Daphne Greengrass Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Daphne Greengrass Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Daphne Greengrass Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Daphne Greengrass Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Daphne Greengrass

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Daphne Greengrass Empty
TémanyitásTárgy: Daphne Greengrass   Daphne Greengrass Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:26 am

Daphne Selina Greengrass
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Daphne Greengrass Tumblr_leq0vxpmiK1qe8um5

°~ms always-have-a-promblem~°

❝ When somebody tells you something about you,
Think that they know you more than you do ❞


.:Adatok:.


Teljes név; Daphne Selina Greengrass
Becenév; Daph, Daphie
Születési hely, év; 1981. július 2. ; Cambridge
Kor; 17
Nem;
Oldal; Sötét
Vér; Aranyvér
Háza; Hollóhát
Évfolyam; Hetedik

.:Jellem:.


szeret;
- Trüffel
- Könyvek
- Bájitaltan
- Cselszövés
- Nyerni
- Beszélni
- Magyarázni
- Anya
- Ha az van amit ő akar
- Problémázni
nem szeret;
- Astoria
- Apa
- Állatok
- Ostoba emberek
- Veszíteni
- Ha parancsolgatnak
- Csend
- Ha minden nyugodt
mumusa; Vérfarkas
Edevis-tükre; Az apja büszke rá.
titkai;
- Mindig is féltékeny volt a húgára.
- Gyűlöli, hogy mindenben csak a második.
- Valójában nagyon kegyetlen és érzéketlen tud lenni.
- Mindennél jobban hiányzik neki az anyja.
- Teljesen elzárkózik a mély érzelmektől, csak felszínes kapcsolatokat teremt.
patrónusa; Sólyom
személyisége;
- hisztérikus – forrófejű – intelligens – toleráns – naiv – haragtartó – szeszélyes – realista – bosszúvágyó – akaratos – érzékeny – felszínes – manipulálható – engedékeny – szélsőséges - ellentmondásos

.:Külső:.


hajszín; mogyoróbarna
szemszín; égkék
alkat, stílus; magas, karcsú, nőies, elegáns
magasság; százhetven
tömeg; ötvenegy
különleges ismertető jel; félhold alakú anyajegy a csuklóján
pálcája; magyal, tizenegy hüvelyk, egyszarvú szarv, pattogós
play by; Mila Kunis

.:Család:.


Apa; Darren Greengrass
Anya; Desirée Windsor Greengrass
Testvérek; Astoria Greengrass
Egyéb hozzátartozó; Inkább hagyjuk, jó?
Háziállat; Ha valakinek olyan testvére van mint Astoria, kinek kell még egy állat a házba?

.:Létezés:.


Azt hiszem némileg érthető, hogy izgultam. Sőt, még a szememre sem vetheti senki, hogy érdekesnek találtam a találkozást a hasonmásaimmal. Két ugyanolyan nővel, akik egy az egyben ugyanolyanok, mint én. Mondhatnám, hogy hízelgett a tudat, hogy annyira felbecsültek, hogy után gyártást is kértek belőlem, de a helyzet az, hogy annyira azért nem tett boldoggá, hogy nem én vagyok egyetlen. Utánozhatatlan meg pláne nem. Csupán az vígasztalt, hogy az előzetes információkból, amiket sikerült összekaparnom, a személyiségemet még nem sikerült lemásolniuk. Legalábbis nem teljesen, még akkor is, ha Katherine megkapta az én minden rossz tulajdonságom felspékelve még párral a sajátjaiból. És bármennyire is voltam dühös, amikor Elijah először tájékoztatott a hasonmások létezéséről, már be kellett látnom, hogy nagyon is jól jön nekem a létezésük. Ha egyedül lennék és semmi segítségre nem számíthatnék, nem vagyok benne biztos, hogy akkor is ilyen könnyedén jöttem volna Mystic Falls-ba.

Nem mintha így sokkal egyszerűbb lenne a helyzetem. Mert még ha be is válik a tervem, nem fog minden probléma nélkül menni. Niklaus túl okos ahhoz, hogy könnyedén át tudjam verni. Ismerem ugyan minden rezdülését, de a probléma ott kezdődik, hogy ezt ő is elmondhatja rólam. És amint rájön, hogy élek és visszatértem, sőt azt is megtudja, hogy most nem az ő térfelén állok, minden össze fog zavarodni. Muszáj megismernem Elena és Katherine minden egyes lépését, szokását, beszédstílusát, az életük minden aprócska részletét, hogy ne hibázzak. Ha találkozom vele, el kell majd játszanom, hogy az egyik hasonmás vagyok. Hogy csak annyit tudok róla, hogy egy undorító szemétláda, aki hybrideket gyárt magának, mert túlteng benne a hatalomvágy. Még csak meg sem fordulhat a fejemben, hogy nem undorral és gyűlölettel szólok hozzá. De egyáltalán miért is kérdés ez? Hiszen gyűlölöm én is, akárcsak a többiek. Azért jöttem ide, hogy bosszút álljak és megállítsam. Hogy, amikor már alig kap levegőt a haldoklása közben a szemébe vághassam, mennyire fájt, hogy nem tett semmit, hogy megvédjen Mikaeltől. Hogy egyszerűen csak hagyta, hogy az őrült megöljön. Azt akarom, hogy ő is érezze azt a kínt, amit én éreztem, amikor rájöttem, hogy nem értem neki annyit, hogy szembeszegüljön az apjával. Ha nincs Elijah… akkor poraim már egyek lennének a földdel. Ő volt az egyetlen, aki tényleg törődött velem. Még annak ellenére is, hogy végig kellett néznie, hogy mit művelek a bátyjával és rá soha nem tekintettem férfi ként. És soha nem is fogok. Bármilyen mélyre is döfte belém Klaus azt a tőrt, nekem mindig is Ő marad az egyetlen. De egy Petrova soha nem bocsájt meg. Nem fogom elnézni neki, amit tett. Az az ezer év alatt megerősödtem és többet nem fogok elgyengülni a lágy becézgetéseitől és perzselő pillantásától. Többé már nem.

A kelleténél lassabban hajtottam végig Mystic Falls utcáin. Körül akartam nézni a városban, amelett persze minél tovább húztam , mielőtt a Salvator házba mentem volna, annál több időm maradt gondolkodni, hogy mit is fogok nekik mondani. Hiszen hiába én akartam legjobban ezt a találkozót, a helyzet az, hogy nekem kellett megszereznem az ő bizalmukat, nem pedig fordítva. Tudtam ugyan, hogy nem fog könnyen menni, de nem az a fajta vagyok, aki feladja. Nem érdekel meddig kell ott ülnöm velük, végül úgyis megkapom, amit akarok. Tudni fogják, hogy mi a helyes és azt is, hogy egyedül velem van esélyük Klaus ellen. Biztos voltam benne, hogy Katherine ismét fel fogja vetni a „mi van ha Klaus megint elbűvöl és maga mellé állít” elvét, de kész válaszom volt rá. Nem csak nekik, de magamnak is be kellett bizonyítanom, hogy már semmilyen hatással nincs rám a jelenléte, azon kívül, hogy szívesen letépném a fejét.

A kocsim halkan gurult be a felhajtóra a Porche mellé, ami azt jelentette, hogy Katherine már itt van. És jó esetben Elena is. Mielőtt kiszálltam volna az autóból, egy pillanatra lehunytam a szemeimet, aztán halkan csaptam be magam után a kocsiajtót. Nem akartam zajt csapni, had legyen váratlan az érkezésem, még akkor is ha tudják, hogy jönni fogok. Legalábbis az egyikük biztos. Nagyot sóhajtottam, mielőtt felemeltem volna, hogy bekopogjam a kemény tölgyfaajtón. Nem tellett pár másodpercbe, mire kinyílt az ajtó, nekem mégis perceknek tűnt. Egy pillanatra elakadt a lélegzetem, amikor a saját arcom nézett vissza rám merő döbbenettel. Elragadtatva néztem végig rajta. Egyetlen egy apró különbség sincs rajtunk, még az az apró anyajegy is ott van a nyakán, ami nekem is. Miután feleszméltem, megkeményítettem arcizmaimat és egy sugárzó mosolyt varázsoltam az arcomra. Egyenes volt a haja és minimális sminket viselt, akkor ez azt jelenti, hogy Ő…
- Hello Elena, a nevem Charlotte, én vagyok az eredeti Petrova. Mi lenne, ha behívnál és beszélgetnénk egy kicsit? – próbáltam annyira barátságosra formálni a hangomat amennyire csak tudtam, de sosem voltam az a behízelgős típus. Elena válla fölött bepillantva a házba megpillantottam Katherine-t is. Ugyanolyan volt, mint Elena, mégis más. Aprót biccentettem neki üdvözlésképpen, hiszen úgy éreztem nála az ég világon semmit nem érek el egy szívélyes mosollyal, majd tekintetemet újra Elenára fordítottam. Hihetetlen…

IMV – Charlotte Petrova
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Daphne Greengrass Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne Greengrass   Daphne Greengrass Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 12:02 pm

Kedves Daphne!
Nicsak, nicsak megjött a másik Greengrass tesó? Razz Hát üdvözlet nálunk, remélem megtalálod a helyed a többi hollóhátas között és legalább egyszer kapunk egy testvéries hajtépést ^^ Az ET-d nagyon tetszett, a kari jelleme nagyon megfogott és biztos vagyok benne, hogy te nem fogsz unatkozni a Roxfort falai közt Wink Viszont valami nagyon érdekelne engem; miért pont vérfarkas...? Very Happy

Daphne Greengrass Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Daphne Greengrass
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Astoria Greengrass
» Daphne Lockhart
» Pascal Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: