Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Pansy Parkinson  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Pansy Parkinson  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Pansy Parkinson  Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Pansy Parkinson  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Pansy Parkinson  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Pansy Parkinson  Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Pansy Parkinson  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Pansy Parkinson  Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Pansy Parkinson  Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Pansy Parkinson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Pansy Parkinson  Empty
TémanyitásTárgy: Pansy Parkinson    Pansy Parkinson  Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 9:15 am

Pansy Parkinson
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Pansy Parkinson  Pansy-Parkinson-HBIC-slytherin-16051366-800-420

°~the dark girl~°

❝ The only reason anyone would ever hate you is because they want to be just like you!❞

.:Adatok:.


Teljes név; Pansy Parkinson
Becenév; Pansy
Születési hely, év; Wootton Bassett, North Wiltshire, Anglia; 1980. október 29.
Kor; 18
Nem;
Oldal; sötét
Vér; arany
Csoport; diák
Évfolyam; 7.

.:Jellem:.


szeret; másokat piszkálni, Draco után menni, elsajátítani minél több fekete mágiát
nem szeret; jó pofizni, kedveskedni, barátkozni
mumusa; magamat látom, egyplüss macival, nyalókával, rózsaszínben... mint egy áldott édes jó kislány. Undorító.
Edevis-tükre; miután befejeztem az iskolát, halálfalóként állok ott, és Voldemort Nagyurat szolgálom Razz
titkai; rengeteg van, viszonylag nehezen kiismerhető
patrónusa; sarki róka
személyisége; Nem mondanám magamat egy kifejezetten kedves teremtésnek. Imádok másokat piszkálni, és szapulni, szavakkal, és varázslatokkal egyaránt bántani. Nem tudom miért, de élvezem. Már kiskoromban is goromba gyerek voltam, makacs, önző.. ez mind a mai napig jellemez engem. Barátaim csupán a mardekárban vannak, már ha barátoknak lehet őket nevezni. Inkább csatlósok. Az újoncokat is előszeretettel ugráltatom, én már csak ilyen vagyok. Néha kissé nagy célokat tűzök ki magamnak, de mindig próbálok arra törekedni, hogy elérjem azokat. Ha másokon kell emiatt átgázolnom, hát előszeretettel megteszem, csak kapjam meg, amit akarok. Említettem már, hogy nagyon önző vagyok?

.:Külső:.


hajszín; sötétbarna
szemszín; kékeszöld
alkat, stílus; Vékony, de nőies. Szeret kirívó ruhákat felvenni, hogy felhívja magára a figyelmet.
magasság; 168 cm
tömeg; Olyan 48-50 kiló lehetek, de annál nem több.
különleges ismertető jel; Nincs.
pálcája; cseresznye fa; sárkányszívizomhúr; nyolc és fél hüvelyk
play by; Scarlett Byrne

.:Család:.


Apa; John Parkinson; 36 éves; halálfaló; nagyon kedvelem apámat, mindig is jól kijöttünk egymással.
Anya; Lorraine Parkinson; 35éves; munkanélküli; kissé nehezebben értek szót anyámmal, de megvagyunk egymás mellett.
Testvérek; -
Egyéb hozzátartozó; Mivel aranyvérűek vagyunk, így mi is rokonságban állunk a többi családdal, csak azt nem tudom miként. Nem is érdekel.
Háziállat; hogy is ne.

.:Létezés:.


1980 október. Nem mondom, szép nap lehetett, amikor én megszülettem. Félre nem kell érteni, valószínűleg egy tipikus ősz volt.. akkoriban még a Nagyúr uralkodott.. miket beszélek? Hiszen most is ő uralkodik! Mindegy, visszatérve a múlthoz.. 29-én megszülettem. Tüneményes kisbaba voltam, fekete hajjal, világoskék szemekkel. Koraszülött lévén kicsit többet kellett bent lennünk a kórházba, de megérte. Legalább is szerintem megérte, hisz mi van, ha komplikáció lép fel, és én meghalok? Nem lenne a világ ép.. mert én hiányoznék.
Kiskoromtól kezdve naplót vezetek. Nem tudom pontosan miért is szoktam rá. Talán a magány volt az oka. Nem mondom, hogy kifejezetten barátoztam volna az emberekkel, inkább csak úgy.. el voltam. Minden gyerek 10 évesen kerül a Roxfortba, esetleg tizenegy. Tehát nekem is volt időm az általános iskola negyedik osztályáig végezni, sajnálatos módon. Mondanom sem kell, gyűlöltem oda járni. Utáltam muglik között élni, hiszen mindig is tudtam, hogy az ereimben nem sima emberi vér csörgedezik.. nem, ez varázslattal teli, én magam vagyok varázslattal teli. Mindegy. Sosem értettem a szüleimet, hogy miért küldenek abba a nyomortanyába, ha egyszer magántanárom is lehetne. A gyerekek utáltak, pontosabban én nem engedtem közel őket magamhoz. Mindegy, a lényeg, hogy nagy nehezen végigszenvedtem négy évet.

"1988. február 12. 12:30
Utálom ezt az iskolát! Olyan jó lenne végre otthon ülni, és apától tanulni valami jó kis kínzást... egy új varázsigét. Tudom, hogy otthon tilos varázsolnom, és hogy még két évet kell várnom arra, hogy elmehessek abba az Istenverte Roxfortba, de ez már nem érdekel. Az sem, hogy ott lesznek jók, cukik, és gyomorfelforgatóak, csak ott akarok lenni. Bárhol jobb lenne, mint itt nyomorogni a muglik között. "

"1990.augusztus 25. 18:00
Apa most mutatott be nekem egy újabb varázsigét. Embereket lehet vele kínozni, ami azt illeti, nagyon tetszik. Azt is elmondta, hogy rengeteg gyakorlásba, és évbe fog telni, hogy rendesen megtanulhassam, de ha egyszer sikerül, igazán élvezni fogom, hogy használni tudom. Úgy gondolja, ha nagy leszek, majd én is a Nagyúr szolgálatába állok. Őszintén szólva úgy gondolom, ennek még igazságalapja is lehet. Szívesen szolgálnám."


Persze, mindezeket még kisgyerekként írtam. A furcsa az, hogy nem kifejezetten változott a véleményem. A második naplóbejegyzés, amit most megmutattam, öt nappal azelőtt készült, hogy nekünk a Roxfortban az első napunk megkezdődött volna. Még emlékszem a beosztási ceremóniára, és a vele járó izgalmakra. Ott álltam a sorba, és vártam, miközben minden ujjam, és a gyomrom is görcsben állt. A várakozás azt hittem fel fog emészteni. Aztánén következtem. Ráültem a kis sámlira, McGalafgony a fejembe nyomta a süveget, ami szinte rögtön kimondta a házamat; Mardekár. Vigyorogva keltem fel, és sétáltam oda az asztalhoz, ahol a helyem volt attól a naptól kezdve. Sosem hittem volna, hogy egyszer találkozok majd ennyi hozzám hasonló emberrel. Életemben először tényleg szívből mosolyogtam. Élveztem az első napomat a Roxfortban.

"1991. június 2. 15:00
Az a nyamvadt kis Potter kölyök.. mindenki őt ünnepli, mert megmentette a világot a Nagyúrtól. Pedig nem csinált semmit az a kis gyerek. Miatta vesztettük el a házversenyt, miatta ment tönkre minden. Mindenki mérges rá,, meg is értem. Mindig mindent tönkre tesz, de a jövő tanév nem lesz számára ilyen szerencsés. Megfizet még érte a kis.. nem írok csúnyát. Nem, nem, Pansy most leül, és relaxál egy sort. Aztán összepakol, mert nem sokára megy a vonat haza, a cuccai pedig szerte - szana szét vannak."


Ez a bejegyzés egy kicsit vicces... hiszen másodikban sem kapta vissza Potter, amit érdemelt volna.. sőt. Még azt a kamrát is kinyitotta, és megmentette azt a nyomorult kis Weasley lányt. De nem érdekel, nem foglalkoztam vele. A harmadik tanévben, ha jól tudom, szimplán kiutálta mindenki. Végre nem ő volt a kis kedvenc.. Aztán jött a negyedik.. hihetetlen, mekkora egy tetü. Szabályt szegett, indult a Trimágus Tusán. És engedték!! Érti ezt valaki? Még mindig felháborítónak tartom ezt a tényt, de nagyon. Végigcsinálta, Diggory meghalt. Élveztem. Élveztem azt a szenvedést, ami mindenkiből áradt.
Elsőtől kezdve egy bagázshoz csapódtam mindig is, Draco-ékhoz. Ott voltam a két balfékkel, meg a tejfölszőke félistennel. Mindig is megakartam magamnak szerezni, próbáltam elérni, hogy észrevegyen, de ez egy hiú ábránd volt, hiszen ő sosem figyelt a lányokra. Egyszerűn nem érdekelték. De mint azt az elején említettem,ha kitűzök egy célt, akkor azt mindenképp elérem. Így most három dolog van a listán; befejezni a hetediket. Halálfalóvá válni. És megszerezni Draco-t.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Pansy Parkinson  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pansy Parkinson    Pansy Parkinson  Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 12:31 pm

Kedves Pansy!
Miss Parkinson!
Ezt a megszólítást, a "nyomorult kis Weasley lány" miatt kaptad Very Happy No de sebaj, mit várjon az ember egy Mardekárostól? Hát én nem sokat.
Az ET tetszett, igazán karakterhű, és jól fogalmazott, tehát tessék itt van a Team Draco pólód, kitűuőd sapkád, és az elfogadásod!

Elfogadva!

Avatar, titulus, patrónus foglalás és... Várj itt maradt a Malfoyos ágynemű huzatod! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Pansy Parkinson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: