Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Destiny Lyra Blake

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Destiny Lyra Blake  Empty
TémanyitásTárgy: Destiny Lyra Blake    Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 11:18 am

Destiny Lyra Blake
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Destiny Lyra Blake  Tumblr_lnaztiCgy51qckdyio1_500

°~the blonde Quidditch champion~°

❝ Nem lehet egészséges az a társadalom, amelyben elítélik a különcöket ❞

.:Adatok:.


Teljes név; Destiny Lyra Valerie Blake
Becenév; Desty, Dess, "Miss Blake"
Születési hely, év; 1993. június 18 - Anglia; Oxford
Kor; 17
Nem;
Oldal; jó/semleges; valahol a kettő között
Vér; félvér, mivel egyik nagyapja mugli
Csoport; diák
Háza; Hugrabug
Évfolyam; hetedik

.:Jellem:.


szeret; Hugrabug;; ha eléri amit akar;; SKV;; kviddics;; régi korok
nem szeret; elkényeztet libák;; Voldemort;; feladás;; nagyképűség;; ha butának titulálják a háza miatt
mumusa; Mikor elmondta a szüleinek, hogy a Hugrabug házába került... A csalódott pillantásuk örökre az agyába itta magát.
Edevis-tükre; Egy kviddics meccs közepén vannak, és ő szerzi meg a cikeszt, megnyerve ezzel az egész bajnokságot, miközben a családja, barátai, és szerelme büszke pillantást vettnek rá.
titkai;
• Fél szeretni, mert nem rég esett túl egy hatalmas szerelmi csalódáson.
• Eltörte anyja régi, felbecsülhetetlen értékű vázáját, és a házimanójukra fogta a dolgot.
• Van egy időnyerője, amit még kiskorában csent el a nagyszülei házából.
• Szülei nem tudnak a kviddics karrierjéről, se azt, hogy játszik a háza csapatába. Szerintük ez a sport "életveszélyes".
patrónusa; egy apró kis cinege
személyisége; Destinyre a következő szavak jellemzők; makacs, önfejű, maximalista, kissé csöndes, kedves, barátságos és nem utolsó sorban gyorsan alkot véleményt. Benne van minden buliban, tréfában, és szabályszegésben, noha ilyenre kevés példa van háztársai közt. Jó viszont ápol a Griffendéles évfolyamtársaival, és nem egyszer van mikor velük keveredik bajba. Nem igazán szokott részt venni a hátak közötti rivalizálásba, igyekszik kivonni magát az ilyen csatákból. A tanulás nem az erőssége, de mivel azért szeretné jól zárni az utolsó évét, azért őt is bezárják néha estére a könyvtárba. Pozitív kisugárzását sokszor gyakorolja a csapat többi tagjára, valamint antiszoc barátnőire is, mert nem tudja elviselni ha valaki depis képpel éli át a napot. Kissé nagyszájú ha felmegy benne a pumpa, de többnyire jól megvan a háttérben is, és mivel kevesen ismerik a nevét ebből kifolyólag, még sose volt büntetőmunkán. Kissé parancsolgatós típus, szeret vezetni és irányítani, és igen jól vág az esze, ha stratégiákról van szó. Viszont ha dolgozni kell... Ajaj, hiszti szagot érzek?

.:Külső:.


hajszín; Szőke, válla alá érő hajzuhatagát, göndören, és egyenesen is hordja, többnyire kiengedve, de van mikor egyszerű kontyba rendezi, vagy hátrafésülve copfba fogja.
szemszín; Gyönyörű, türkizkék írisszel rendelkezik, ami igen sok fiút le vett már a lábáról. Néha vékonyan, fekete szemceruzával emeli ki még jobban a színét, és halvány szemhéjpúdert. Egyébb kenceficéket csak különleges alkalmakkor ken magára.
magasság; 167 cm
tömeg; 61 kg
különleges ismertető jel; Egy aprócska kis tetoválás a jobb vállánál, "Mindig van remény..." felirattal.
pálcája; 12,5 hüvelyk, mogyorófa, sárkány-szívizomhúr.
play by; Ashley Benson

.:Család:.


Apa; Charles Blake;; 48 éves;; minisztériumi dolgozó - Hogy ő és én? Nos, mondhatni egyformák vagyunk, azt eltekintve, hogy mióta elváltak anyával igen csak neheztelek rá, és eléggé megromlott a kapcsolatunk. Persze ő próbálja ezt rendbe hozni, de önfejűségem miatt ez elég nehéz feladatnak bizonyult.
Anya; Valerie Blake;; 45 éves;; egy talárszabázat boltja van az Abszol úton - Kicsit döcögős a kapcsolatunk, hiszen ő mindig is azt akarta, hogy én Griffendéles legyek, mint a családom jó néhány tagja. Sajnos ezzel ellenben én maradtam a család "különce" de már megszoktam a dolgot. Anya már kevésbé, így a véleményünk igen más a Roxford házaival, és az egész életemmel kapcsolatban.
Testvérek; Antony Blake;; 22;; auror - Bátyámnál mindig fő elv volt miszerint ő piszkálhat engem naphosszat, de aki egy rossz szót is szól rólam, vagy nekem annak vállalni kell a büntetést. Tehát, olyanok vagyunk mint gy átlagos testvér pár - nem egyszer vízhangzik veszekedésüktől, vagy jobb szerint nevetésünktől a ház.
Egyéb hozzátartozó; Apám barátnője, kinek se nevére, se életkorára nem vagyok kíváncsi - se pedig csöpp szem elkényeztetett lányáéra!
Ariel Castellano;; 16;; diák - Bár eggyel alattam jár, Ariel a legjobb barátnőm. Visszahúzódó természete miatt nem kevés embert enged közel magához, és büszke vagyok hogy e kis társaság tagja vagyok. BFF Forever ♥
Háziállat; Hope, egy szibériai macskafajta egyik példánya.

.:Létezés:.


- Blake! Nem látsz a szemedtől vagy mi? - ordított rám a csapatkapitány, mire az állkapcsomat szorosan összeszorítva rávettem magam, hogy ne vágjak vissza. A menetszéltől alig látva, lehúztam a seprűn, és az alsó lelátókkal egy szintbe újra a cikesz keresésére indultam, miközben Wilson gólt dobott. Ígéretes esélyek, ha így haladunk megint legalulról nézhetjük, ahogy a elhalásszák előlünk a kupát. Kíváncsi vagyok melyik a kettő közül, most, hogy Potter elment. Bár, Malfoy már nem játszik így már kicsit ígéretesek az esélyek számunkra, de mivel a Mardekár megint szerzett valami "csúcs" fogó kinek a kilétét a holnapi meccsig nem is sejtjük kezdek komolyan aggódni. Knikker így is leszarja a csapat esélyeit, csak megtartja az edzést, beszól nekünk párat és kész! És nem tudok mit csinálni mert ő a csapatkapitány, és amit ő mond az van. Áh, egyszer esküszöm ellopom álmába a jelvényét, és elvégzek rajta egy exmemoriant, ha ez kell, hogy végre mi is megnyerjünk egy kviddics kupát. Ez az utolsó évem, és méltón akarom itt hagyni a Roxfortot. Bár. Most, hogy több a halálfaló a suliba, mint a félvérek száma összegségébe, igazából az egyetlen örömömet ebbe lelem. Az órákon való szigor meglátszik több társam hátán is, de mivel én ügyesen meghúzom magam a háttérbe nem szorulok ezekre a "kezelésekre". Még szerencse, hogy Piton engedélyezte a kviddicst, és túl elfoglalt, hogy támogassa volt házának csapatát, mert akkor már rég temethetnénk a büszkeségünk.
- Blake! Kapd már el azt a rohant cikeszt, hogy mehessünk haza! - esküszöm megfojtom ha még egyszer ilyen hangsúllyal beszél hozzám. Előrehajoltam a seprűmön, mire az gyorsabban szántotta az szelet, mikor hirtelen észrevettem a kis arany labdát nem messze a Hollóhátas szurkolóhely előtt. Na most megvagy, gondoltam elszántan, és egy saját magam által kifejlesztett repülőmutatványt bemutatva, két percen belül már az ujjaimmal szorítottam a kis ficánkoló labdát. Páran megtapsoltak, de voltak akik már csak fel akartam menni, és elterülni a a kandalló előtt, elfelejtve ezt a rémes edzést. Hm. Én mondjuk valahol a kettő között jártam.
- Nagy voltál Desty, Garrett teljesen kiborult - ugrott mellém Ariel aki nem messze figyelte végig, az én elméletileg borzalmas teljesítményem - Garrett egy pöppet neheztel rám, miután kosarat kapott, nem? - vigyorogtam rá és átkaroltam a vállánál fogva miközben a seprőmet felkapva visszamentünk a kastélyba. Mivel már így is késébe voltunk, rögtön a Nagyterem felé vettük az irányt, ahol a Hugrabug asztalához érve elfoglaltuk a mindennapi helyüket.
- Hé, Des! Ez neked jött - vágott oda Matt, az évfolyamtársam egy borítékot én pedig érdeklődve olvastam le a feladót - ne csalódtam, anya már megint halálra aggódja magát a semmi miatt. Nagyot sóhajtva nyitottam fel a levelet, és már előre sejtve mit kapok, előhúztam belőle a két oldalt teleírt pergamentet.

Drága Destiny!
Mi történt veled? Egy hete nem hallok feléd semmit! Hogy megy a tanulás? Sikerült megegyezned Bimba professzorral a javításról? Tudod, hogy minimum egy E-t várok tőled Gyógynövénytanból, és nem érdekel, hogy irtózol a bogaraktól és kúszó növényektől! Erőltesd meg magad kislányom!
Antony szerint egyre kedvezőbb viszonyok vannak rá, hogy hamarosan hazaengedik őt a Mungóból. Még mindig nem értem miért nem tudd az a gyerek inkább jelentéseket írni ilyen helyzetben, minthogy hősködjön egy sort azért, hogy imponáljon valakinek! Halatlan egy viselkedés nem gondolod kislányom? Pedig az a lány még csak nem is szép. Vagyis, nem olyan csúnyácska, de azért mégis...


Blah, blah, blah! Ugorjunk, nincs kedvem meghallgatni Tony hatvanadik menyasszony jelöltjét. Miért nem fogja fel, hogy Lucinda Whitreshoppon kívül senki nem fog megfelelni anyának? Persze, hiszen ő Tony. Nem érdekli mit mondanak mások, inkább járja a saját útját. Hm, kíváncsi vagyok vállal e "Hogyan éljük úgy az életünk ahogy akarjuk, miközben a szüleink nem szólnak bele a dolgainkba" különórákat. Majd mindenképpen írnom kell neki az ügyben.

... Apád viszont hazalátogat a szünetben. És nem, nem egyedül jön. Scarlett ugyan úgy a családunk tagja, mint bárki más, és ha apád őt szereti el kell fogadnod a dolgot! Legalább próbáld meg kislányom, kérlek. Apád kedvéért, vagy nem is azért, akkr az enyémért. Nem akarom, hogy rosszba legyetek, így is olyan nagy a feszültség, kérlek...

És nekem itt volt elég az egészből. Egy mozdulattal kettészakítottam a levelet, majd újra, míg végül aprócska kis fecnikbe nem aprítottam az egészet. Nem fogok, jó pofizni egy idegen nőnek, aki kihasználja az apámat! És még nem is beszéltünk a lányáról. Beauxbatonsba végzett, szőke, tökéletes kis csitri. Minden ami én nem vagyok. Oké, a hajszínemet leszámítva...
- Minden oké, Dess? - fordul felé Ari aggódva, mire megrázom a fejem, és rámosolygok. Ez nem vacsora téma, majd később kitárgyaljuk egy rendes csajos beszélgetés alkalmával.
- Persze - feleltem, cseppet se bíztatón, de mivel kiolvashatta a szememből, hogy nem akarok róla beszélni, visszafordult, és tovább ette a.. fogalmam sincs milyen húsát. Valami sült. Nagyon odasült.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Destiny Lyra Blake  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny Lyra Blake    Destiny Lyra Blake  Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 12:51 pm

Drága Lyra xD

Ááá de imádom ezt a nevet ^^ Na de mindegy. Imádtam a karilapod, bár nem hiszem, hogy mi best friendsek leszünk. Mindenesetre:
Elfogadva
Vissza az elejére Go down
 
Destiny Lyra Blake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Destiny titkos perselye;;
» Antony Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: