Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Pascal Greengrass Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Pascal Greengrass Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Pascal Greengrass Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Pascal Greengrass Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Pascal Greengrass Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Pascal Greengrass Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Pascal Greengrass Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Pascal Greengrass Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Pascal Greengrass Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Pascal Greengrass

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Pascal Greengrass Empty
TémanyitásTárgy: Pascal Greengrass   Pascal Greengrass Icon_minitimeVas. Márc. 11, 2012 12:39 pm

Pascal Greengrass
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • 
Pascal Greengrass 2emjw5g

°~bohémien~°

❝ I wish I was like you
Easily amused ❞


.:Adatok:.


Teljes név; Pascal Louis Greengrass
Becenév; Pascal, Pas
Születési hely, év;1982. Szeptember 7., Jura szigete, Skócia
Kor;17
Nem;Férfi
Oldal;Családilag sötét, de kamasz révén folyton változik.
Vér; Arany
Csoport; Diák
Háza;Hollóhát
Évfolyam;Hatodik

.:Jellem:.

szeret; gitár, cigi, kviddics, francia versek, hajnalok, hülye viccek, henyélés, érett nők, koszos cipők, bájitalok
nem szeret;macskajaj, hétfő, mugligyűlölés, kimaradni valamiből, bezártság, töklé, hisztis csajok
mumusa;Dementor
Edevis-tükre;sosem állandó, mindig változik , Jelenleg megnyerni a kviddicskupát
titkai;amióta csak az eszét tudja, bele van esve az unokanővérébe Daphne-ba; titokban mindig mardekáros szeretett volna lenni, de ezt a világért sem vallaná be soha; használt már drogokat, egy ilyen alkalommal szerezte a heget az alkarján; olykor hangokat hall a fejében;
patrónusa;Gyík
személyisége;Fura népség ez a művész – mondogatja mindig Hector Greengrass, amikor az asztalra küld egy lesújtó átkot, pedig már megszokhatta volna a tényt: egyetlen fiát a fejére ejtették. Mindig csak a maga feje után megy, lopja a napot, „művészkedik”, ökörködik, menthetetlenül arrogáns, minden buliban benne van, sőt, azt is mondják a rossz nyelvek, hogy mindenféle anonim muglikkal kóricál szabadidejében. Csak az nem fér a fejébe, hogy mindezek ellenére a kölyök hogy lehet már évek óta a Hollóhát egyik legjobb koponyája. Bizony, a srác egy dilinyós zsebzseni. Ki sem nézted volna belőle, igaz?

.:Külső:.


hajszín; barna
szemszín; barna
alkat, stílus; arca feltűnően kisfiús, fiatalabbnak mutat a koránál. Laza, stílusos ruhákat hord, olykor őrült szereléseket, hogy az apját bosszantsa
magasság;174 cm
tömeg; nem méri
különleges ismertető jel;heg a bal alkaron, mindig kócos haj, szinte állandóan rárajzol valamit a kezére, tenyerére, alkarjára,
pálcája; tizenegy hüvelyk, kellemesen rugalmas, kőrisfa, főnixtoll maggal
play by; Jeremy Kapone

.:Család:.


Apa;Hector Greengrass
Anya; Morgana Lafayette Greengrass
Testvérek; -
Egyéb hozzátartozó;A Greengrass nővérek, unokatestvérek
Háziállat; egy saját tenyésztésű csótánycsalád. Jelenleg öt tagja van életben

.:Létezés:.


- Megmondanád fiam, hogy miért állsz csurom vizesen a nappali közepén, ráadásul hajnali három órakor?
A fater mindig minden körülmények között szigorú, éles hangja végre elért a tudatomig. Nem tudom, hogy hány percet állhattam itt bamba képpel, büdös, halszagú víztől csöpögő hajjal és ruhával, használhatatlanná ázott tornacsukákkal a hónom alatt, de kezdett egyre kínosabbá válni a szituáció. Mielőtt válaszra adtam volna a fejemet, próbáltam magam számára is világossá tenni az elmúlt órák eseményeit.
Az egész ott kezdődött, hogy a kertünkben ünnepeltük a nagy tanévbúcsúztatót. Pár haver a suliból, mind kviddicsesek és mind idén végeztek. Én voltam az egyetlen, aki még csak az ötödévvel végzett, de mivel jó arc vagyok és apámnak véletlenül van egy kviddicsstadion méretű parkja, az a megtiszteltetés ért, hogy én lehetek a házigazda.
A buli egész jól is indult, hoztak lányokat, piát és azt hiszem, tényleg méltóképp sikerült az ünneplés. De hogy melyikükkel fogadtam, hogy Iljon Vasziljevics az 1989es világkupadöntőn nem a Vronszkij műbukással kapta el a cikkeszt, azt már nem tudnám megmondani. Mindenesetre szemét egy alak volt, mivel nekem volt igazam, az agyam, mint egy lexikon, mégis belekényszerített a tóba. Tizenhatszor fürdetett meg a legmélyebb, iszapos aljú résznél. Nyilván nagyon jól szórakoztak, nekem azonban már kezdett elegem lenni a buliból. Szerencsére nem kellett drasztikusabb dolgokhoz folyamodnom, végül maguktól is elmentek.
Az út a kerti tótól a házig elég hosszú volt és viszontagságos, de ezek szerint csak van valami kis térérzékem, mert itt vagyok. De ó, bár ne lennék!
- Kitalálom, megint részeg vagy. Hogy átkoznám ki a …
- Hector kérlek, nyugodj le!
Mégjobb, most már anya is itt van. Nyilván a hátam mögött áll, azért nem láttam eddig. Nem nézek oda, de érzem, ahogy vékony, csontos keze a vállamra nehezedik, a másikkal meg kiveszi a cipőket a hónom alól.
- Menj szépen, fiam, fürödj le.
- Nem! Nem mozdulsz! Hányszor, de hányszor megmondtam neked a magamét, de sose hallgatsz rám, te semmirekellő mihaszna. Csak anyád szoknyája mögé vagy képes bújni, de majd adok én neked!
Egy mozdulattal előhúzta a hálóköpenye zsebéből a pálcát és már lendítette is felém. Az átok úgy csattant az arcomba, hogy a könny is kiszökött a nedves arcomra, sőt, éreztem a számban, hogy az egyik fogam is kiesett. A metsző, ezaz!
Anyám fölsikoltott a hátam mögött és már éreztem a kezeit, ahogy a vállam köré kulcsolja, próbált védelmezőleg átölelni, de én egy gyengéd mozdulattal elhárítottam és intettem a fejemmel, majd mélyen a fater szemébe néztem. A tőlem megszokott pimaszságot kapta. Ez a nyár is jól kezdődik.

Az ügy vége természetesen három hét szobafogság. Szegény fater belebetegedne, ha tudná, hogy ez még kapóra is jön nekem. Hónapok óta tervezek egy bonyolult bájitalkísérletet, amit nem tanácsos megszakítani és csak a sötét pincében lehet véghezvinni. Legalább lesz időm kidolgozni a részleteket, nyugiban, ahogy én szeretem A nyári fesztiválok, ahová a mugli barátaimmal készülök, úgyis csak jövőhónap végén kezdődnek. Addig meg még vár egy családi nyaralás Astoriáékkal is.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Pascal Greengrass Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pascal Greengrass   Pascal Greengrass Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 7:04 am

Kedves Pascal!
Nahát, még egy Greengrass heee? kezdetek szaporodni Very Happy Minden esetre tetszett amit olvastam, és bár a Hollóhátas arány kissé megdőlt, kíváncsian várom mit produkálsz majd a játéktéren ^^

Pascal Greengrass Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Pascal Greengrass
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Astoria Greengrass
» Daphne Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: