Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Szeretlek, vagy még sem?

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Mardekár

•Mardekár•
Draco Malfoy


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 64
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 10.

Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:27 pm

Hát nem is tudom... halálfaló társ? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 10:08 am

Coleeee^^ Csak, hogy nehogy unatkozz ;] Jelentkezek ellenségnek ;D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 2:59 am

még egy ellenség, végre. :DDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 6:50 am

mindenkit akit tudtam besoroltam. ^^
remélem megfelel mindenkinek a csoportosítás. :DDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:38 am

Mr. Vérfarkas fiú ^^ engem hova sorolnál? Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 6:45 am

Van valami ötleted? :DDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:11 am

Jöhetek valahová? Én mondjuk barátra gondoltam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 22, 2012 7:58 am

nem is vettem észre, hogy írtál. >.<
persze beraklak. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 12:18 am

Tudom hogy Pascallal kedvelitek egymást... azonban én inkább nem tartoznék a rajongó táborodhoz ... ha nem bánod.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 5:20 am

végre még egy ellenség. :DDD
nem baj Dev. :DDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szeretlek, vagy még sem?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Szeretlek is meg nem is....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Cole holmija-
Ugrás: