Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Szeretlek, vagy még sem?

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 7:35 am

Szeretlek, vagy még sem?  Tumblr_lx5qvvf5fl1r7j1apo1_500_large

It's a long road when you face the world alone, when no one reaches out a hand for you to hold. You can find love if you search within your soul, and the emptiness you felt will disappear.


family
Draco Malfoy
Szeretlek, vagy még sem?  Tom-tom-felton-28591641-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Tom-Felton-tom-felton-28615743-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Tom-tom-felton-28711193-100-100
Malfoy, hm mondhatni családtagként kezelem. Minden a sötét oldalon álló társamat ide tudnám besorolni. Azt mutatom ki, hogy nem szívlelem, de legbelül azért bírom a srácot. Számíthat rám ha van valami, azt nem tudom, hogy kölcsönös e az érzés, mindenesetre bennem megvan. Mondjuk nem hinném, hogy csak úgy cserben hagyna max akkor, ha már menthetetlen vagyok. A társak tartsanak ki egymás mellett.



friends
Hilary Angel Lockhart
Szeretlek, vagy még sem?  Hilary-D-3-hilary-duff-11615444-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Hilary-D-3-hilary-duff-11615480-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Hilary-D-3-hilary-duff-11615483-100-100
Elég nehezen indult a barátságunk, lévén, hogy én nem igazán kedvelem a jó embereket, de valahogy összebarátkoztunk. Számíthat rám, remélhetőleg én is rá. Elég érdekes sztorijaink vannak, még olyan is akad a sok között, amin nevetni is lehet, hát nem jó pofa? Igazándiból megnevettet és ennek felettébb örülök. Szörnyű természetem ellenére nem csak vele ápolok jó kapcsolatot, megjegyzem ez még nekem is furcsa. C:


Destiny L. Blake
Szeretlek, vagy még sem?  Ashley-ashley-benson-18605872-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Ashley-Benson-ashley-benson-11779156-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Ashley-ashley-benson-14961376-100-100
A nagy Blake és Flamers családi barátságból fakad a miénk, amúgy nem barátkoznék vele. Amikor kicsik voltunk sokat játszottunk együtt, akkor még hármasban. A családi titokról is csak ők tudtak, no meg a rokonok. Azóta nem igazán járunk össze, de azért az a baráti kapocs még mindig meg van kettőnk között.

Deborah Harson
Szeretlek, vagy még sem?  674589Szeretlek, vagy még sem?  Anne-Marie-Van-Dijk-models-10393518-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Models-3-models-9094184-100-100
A legjobb érdekbarát. Ezt az egy jót tudom Debiről elmondani. Ő is kihasznál engem, én is őt, jobb nem is lehetne a viszonyunk. Kell még ennél többet mondanom? Nem hinném.

Pascal Greengras
Szeretlek, vagy még sem?  675318Szeretlek, vagy még sem?  675317Szeretlek, vagy még sem?  675319
Nem is tudom mióta lettünk jóba. Talán akkor kezdett el beszélgetni velem, amikor Lachance egyik órája után voltunk. Akkoriban nem viseltem jól az átváltozásokat és Pascal ebben segített nekem. Mivel én nem vagyok egy géniusz a bájitalfőzésben ő pedig igen felajánlotta a segítségét. Én meg persze, hogy igent mondtam. Eleinte csak ki akartam használni, aztán megkedveltem a srácot. Sokat segít nekem, hogy ne szenvedjek. Amióta segít nekem még a közérzetem is jobb lett.
Nyilvánosság előtt nem mondanám ki, hogy mit érzek, nem szokásom. Mindenesetre mind a ketten tudjuk a másikról, hogy barátok vagyunk.

lovers
Sunny V. Costello
Szeretlek, vagy még sem?  Kathryn-kathryn-prescott-15023657-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Kathryn-kathryn-prescott-15023655-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Kathryn-33-kathryn-prescott-14797653-100-100
Nem tudom, hogy de sikerült megszerettetnie magát velem úgy, hogy ő járjon a fejembe. Durva mi? Párszor találkoztunk csak és akkor sem unatkoztunk, persze nem azt mondom, hogy fülig belé vagyok esve, hanem, hogy kezd kialakulni valami bennem és ez némiképp zavaró és jó is. Sunny az egyetlen, akit ide tudnék sorolni. Ha egyoldalú is a dolog akkor is így érzek. Persze Sunny ezt nem tudja, soha nem beszélek vele az érzéseimről, ahogy ő sem szokott, mert minek?



past
Isabella Carlott
Szeretlek, vagy még sem?  VictoriA-victoria-justice-15021868-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Victoria-victoria-justice-15021900-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Victoria-Justice-victoria-justice-11382358-100-100
Még régebben megmentettem az életét, amikor még én is úgy ahogy épelméjű voltam. Akkoriban sok mindent elmondtam neki, akkor barátok voltunk, de én eltűntem ő meg még mindig az iskolában tanul és nem igazán tartjuk a kapcsolatot. Aztán lehet, hogyha újra leülnénk beszélgetni, akkor már is megváltozna a véleményem és újra barátok lehetnék, ki tudja?



enemies
Ginny Weasley
Szeretlek, vagy még sem?  Bonnie-3-bonnie-wright-9107557-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Bonnie-3-bonnie-wright-9303831-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Bonnie-W-3-bonnie-wright-9829047-100-100
Ő az egyik, akit szívből gyűlölök. Sosem kedveltem a lányt, mindig csak Harry Harry Harry, de soha nem borult el annyira az agyam, hogy kárt tegyek benne. Lehet nem is tudnék, na mindegy. A lényeg az, hogy sosem kedveltem és szerintem nem is fogom megkedvelni hacsak nem állok át a jó oldalra és leszek a házőrző.

Layla Louise
Szeretlek, vagy még sem?  Christmas-Special-shelley-hennig-27849405-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Christmas-Special-shelley-hennig-27849408-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Shelley-Hennig-shelley-hennig-26764184-100-100
Amikor legelőször találkoztunk, már akkor nem jöttünk ki egymással. Senki sem tudja, hogy miért talán mert mind a ketten vissza tudunk szólni egymásnak. Passz ez a kérdés. Mindenesetre a kapcsolatunk tele van gyűlölködéssel és utálattal. Vannak persze jó tulajdonságai, de azokat én nem veszem figyelembe, ennél a lánynál sosem fog megváltozni a véleményem. Nem hinném, hogy a jövőben mi jóban lennénk. Aztán lehet, ha nem leszek lusta és teszek érte, akkor az én részemről menni fog.

Thora Hudson
Szeretlek, vagy még sem?  Troian-troian-bellisario-24706945-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Troian-troian-bellisario-24706943-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Troian-troian-bellisario-24075956-100-100
Thora...Thora...Thora. Igen, eddigi ellenségeim közül azt hiszem őt utálom a legjobban. Örülök neki, hogy az ellenségem sosem szerettem pozitív emberek közelében lenni. Vele is úgy vagyok, mint Layla-val, nem férünk meg egymás mellett. Ha még is össze zárnának minket, eljönne a világvége.

devona prazsky
Szeretlek, vagy még sem?  Talulah-Riley-talulah-riley-6087097-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Talulah-Riley-talulah-riley-6087114-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Talulah-Riley-talulah-riley-6087093-100-100
Mit mondjak róla? Ő is utál, én is utálom.
Nem színpatikus nekem a lány, az a baj, hogy nem tudom bővebben kifejezni magam vele kapcsolatban, mert már mindent leírtam azzal, hogy utálom. Már az első találkozásunk óta rüheljük egymást. Fokozzam még? Legszívesebben átharapnám a torkát, de mivel Pascal...ezért türtőztetem magam.

others
Pansy Parkinson
Szeretlek, vagy még sem?  Scarlett-Byrne-harry-potter-19723807-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Scarlett-Byrne-harry-potter-19723742-100-100Szeretlek, vagy még sem?  Scarlett-Byrne-harry-potter-19723786-100-100
Pansy-val még semmilyen kapcsolatot nem alakítottam ki, de színpatikus, úgyhogy nincs akadálya annak, hogy barátok legyünk. Nagyon nem beszélgettünk még, de zöldből van Mardekáros és a sötét oldalt erősíti, akkor már csak jó lehet. Egy próbát megér a barátkozás.


A hozzászólást Cole Flamers összesen 15 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 25, 2012 9:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:27 am

Én rád bízom, hová sorolsz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:29 am

Barátnak beraklak, lásd milyen jó vagyok hozzád. :DDD ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:31 am

Köszönöm ^^ De valld csak be, hogy azért, mert olyan lehengerlő vagyok ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:41 am

nem, te lehegnerlő (így írtad? xD ) vagy. :DDDD

be vagy téve. ^^ remélem jó lesz. :DDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:53 am

és engem hová pakolsz Drágaszág? >.< Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:54 am

hát ez látod nágyon jó kérdés. >.< hm ezen el kell gondolkozzak, van ötleted? :DDD O.O
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 8:55 am

CocaCola engem hova sorsolnál? *.* én vagyok itt a leglehengerlőbb Razz
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:01 am

hmhmhm még téged is kitalállak, de már van egy sejtésem hova raklak. :DDDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:06 am

juj lenni éppen lenne de inkább téged kérdezlek Razz nem vállalom a felelőséget, hogy belepofátlankodok a privát listádba xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:08 am

gyáh hát két helyre tudnálak berakniii és nem tok dönteni. xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:10 am

hát mi az a kettő? majd sugalmazok neked xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:11 am

barátok, szerelmek? azon gondolkoztam nem kéne annyira a jövőbe nézni. mi van ha még őrültebb leszek tőled és nem kellesz asszonykának? xD
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:13 am

és én hova kerülök, Mr. Seggfész? Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:14 am

hát mindegy, akkor meglátjuk ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:15 am

gyá majd később beraklak. jó? *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:17 am

Smile akkor játszogatunk egyet? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:19 am

ha kezdesz valahol, igen. :DDDD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:24 am

jó >.< mond hogy hol Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:28 am

valami rémisztő helyen. xD nem tom pontosan. xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 10:07 am

És engem hová raksz te Szépfiú Razz ??
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 8:53 am

Még nem tudom. :DDD

Pansy Parkinson írta:
és én hova kerülök, Mr. Seggfész? Razz

Jaj Farszipirtyó téged meg észre se vettelek. xD de beraklak egy hm, mondjuk majd mondj valamit hova. xD
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 9:58 am

ahova akarsz, drága Serpenyó-lopó-popó Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 10:04 am

hm jó keresek neked helyet. *ezernyi hely van még* xD
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 10:21 am

ennyiiii Razz na, hajrá ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szeretlek, vagy még sem?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeretlek, vagy még sem?    Szeretlek, vagy még sem?  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szeretlek, vagy még sem?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Szeretlek is meg nem is....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Cole holmija-
Ugrás: