Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Hilary Angel Lockhart

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hilary Angel Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Hilary Angel Lockhart   Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 4:50 am

Hilary Angel Lockhart
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

Hilary Angel Lockhart Tumblr_lhwv1s6v1t1qfwsjpo1_500


°~Titulus~°

❝ A jobbik fél ❞

.:Adatok:.


Teljes név; Hilary Angel Lockhart
Becenév; Hil, Angel
Születési hely, év; Brooklyn
Kor; 18
Nem;
Oldal;
Vér;-
Csoport; Diák
Háza; Hollóhát
Évfolyam; 6. évfolyam

.:Jellem:.


szeret; esőt, napsütést, olvasni, emberek között lenni, bohóckodni, viccelődni, Daphnet
nem szeret; A Sötét oldal, vérfarkasok
mumusa;
Hogy Daphne fogja megölni, és végleg a sötét oldal fog uralkodni
Hogy rátámad egy vérfarkas
Hogy megbuktatják átváltozástanból
Hogy nem sikerülnek a vizsgái
Edevis-tükre;
Lunával helyrehozzák a világ rendjét
Daphneval végre testvérek módjára viselkednek
titkai;
Még mindig hisz abban, hogy nővérében van még valami jó is.
Befogadott egy kutyát két hétig, de a szülei még most sem tudják
patrónusa; gepárd
személyisége;
Ő kimondottan egy kedves lány. Haragot nem képes érezni, ha mégis, az hamar elszáll. Nem tud fájdalmat okozni senki, sőt azt sem szereti, ha a közelében bárki is szomorú. A háború ellenére ő még most is vidám, vicces, kissé hiperaktív, ugyanis örök optimista. Még mindig rajong a nővéréért annak ellenére, hogy az lett belőle, de túl büszke ahhoz, hogy ezt neki is mutassa.

Ha elveszed a nyalókámat, szétrúgom a homokvárad

Nem hagyja magát annak ellenére, ha belé kötnek visszaadja. Igaz ő sosem provokálná ki, viszont ugyanígy a barátai mellett is kiáll.
ha mérges roppant vicces látványt kelt, ugyanis puffog, csapkod, hisztizik, ezért nem is veszik komolyan.


.:Külső:.


hajszín; szőke
szemszín; kék
alkat, stílus; vékony, nőies
magasság; 170
tömeg; 48
különleges ismertető jel; angyalszárny tetoválás a lapockáján, miiiint Daphnenak
pálcája; 13,5 hüvelyk, Éger fa, főnix tol maggal.
Igen sok időt fordít arra, hogy különleges díszítéssel lássa el. Fokozatosan gazdagítja rúnákkal, apró vésetekkel.
play by; Hilary Duff

.:Család:.


Apa; Nem tudja
Anya; Mary Lockhart
Testvérek; Daphne Lockhart / ő is itt "tanul"
Egyéb hozzátartozó;
Háziállat;

.:Létezés:.



Az aktuális börtönöm ajtaja nyílik, és maga Demetri Volturi lép be rajta, kaján vigyorral a képén, amit a legszívesebben letörölnék róla, de mivel nem tehetem, így csak egy sóhajtás kíséretében fúrom tekintetem az övébe.
- Mit akarsz?
Nem, a hangom nem meleg és behízelgő, sokkal inkább hűvös és közönyös. Igazából, utálom ezt a helyet, de nem szabadulhatok, mivel valami csoda folytán Aronak megesett a szíve rajtam. Igen, bárcsak tényleg ennyire szép lenne, de nem az, az igazság az, hogy egyik napról a másikra itt ébredtem, tök furán, és még csak haza se mehetek. Pedig anya, meg apa annyira hiányoznak, na és Bella. Úgy volt, hogy akkor hétvégén hozzájuk megyünk, de ennek már nem is tudom hány éve.
Ha valaki vámpír, az évek, csupán perceknek tűnnek, és szinte a memóriája is elveszik. Nem emlékszem olyan dolgokra, amikre régebben igen. A kedvenc Poe versem sorai is feledésbe vesztek, pedig anno, még ha álmomból keltettek is el tudtam szavalni. Most már nem maradt más, csak a torkom kaparása, és, hogy az éhségem csillapítsam.
A gondolataimból Demetri szintén közönyös hangja ragad ki.
- Aro vár.
Szuper, nem értem már megint mit akar tőlem, de jó kislány módjára az Úr színe elé lépek. Tapasztalatból tudom, hogy nem ajánlatos megváratni. A lépteim most is olyan tökéletesek, hogy egy modell is megirigyelné. Pont ez az, amit szeretek ebben a létben. A tökéletességet, hogy nem vagyok az a szürke senki, aki voltam, az emberek, még a nők is megfordulnak utánam. Mindenki erre vágyik, akárhogy is tagadja. Csak, hogy az idevezető út, sokkal fájdalmasabb, mint azt az épp ész felfogná. Az, hogy ki tudja, meddig érzed magad lángok között, teljesen felemészt, ezért nem is értem, hogy miért csodálkoznak az idősebbek azon, hogy az újonnan átalakultak, miért olyan agresszívak.
De ezen nincs is időm gondolkodni, hisz a nagyúr már vár. Még gondolatban is gúnyosan ejtem ki, hiába tudom, hogy ezzel csak magam alatt vágom a fát.
- Hívatott.
Aro is tisztában van vele, hogy nem én leszek az, aki meghunyászkodik előtte, ezért is szenvedek, hiába vagyok a család tagja. Nem kertel, sose volt az erőssége, most is a közepébe vág.
- Forksba költözöl lányom.
Mondja hatalmas derűvel, bennem meg megállna az ütő, ha nem áll már ki tudja, hány éve. Forks. A hely ahová annyi emlék köt, Bella. Össze vagyok zavarodva, de gyorsan rendezem a vonásaim.
- Rendben.
Mást nem is tehetnék, minthogy fejet hajtok az akarata előtt, hiába nem szeretnék odamenni. Vajon Aro sejt valamit arról, hogy én ki vagyok? Vagy tán, pont ezért akar így büntetni?

// A példa gondolom ismerős ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Hilary Angel Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hilary Angel Lockhart   Hilary Angel Lockhart Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 6:48 am

Hilary Angel Lockhart Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Hilary Angel Lockhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphne Lockhart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: