Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
TE hova tartozol?! Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
TE hova tartozol?! Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
TE hova tartozol?! Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
TE hova tartozol?! Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
TE hova tartozol?! Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
TE hova tartozol?! Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
TE hova tartozol?! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
TE hova tartozol?! Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
TE hova tartozol?! Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 TE hova tartozol?!

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




TE hova tartozol?! Empty
TémanyitásTárgy: TE hova tartozol?!   TE hova tartozol?! Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 5:33 am

AARON DALTON
TE hova tartozol?! 1029544TE hova tartozol?! 1029544TE hova tartozol?! 1029544


family




friends



enemies

Pascal Greengrass
TE hova tartozol?! Jeremy01TE hova tartozol?! Jeremy01TE hova tartozol?! Jeremy01
Ötödikben egyetlen egyszer lenyúlta az éppen akktuális csajomat. A csaj egy tyúk volt, mert képes volt leállni Pascallal. Sosem tűrtem, ha a csajaimhoz piszkálnak, jól meg is átkoztam érte. Az jó lecke volt a számára. Azóta levegőnek nézem, számomra nem is létezik, de ha meglátom a folyósón jól beszólogatok neki. Megérdemli nem?


lovers

Astoria Greengrass
TE hova tartozol?! Leighton_meester_in_gossip_girl_season_2_1TE hova tartozol?! Leighton_meester_in_gossip_girl_season_2_1TE hova tartozol?! Leighton_meester_in_gossip_girl_season_2_1
Astoria az egyetlen női személy az életemben, aki nemcsak egy éjszakán keresztül boldogít. Már két éve ő az én odaadó és gyönyörű szeretőm. Sosem volt köztünk szerelem , de enélkül a kicsiny emberi érzés nélkül is tökéletesen megértjük egymást, szinte minden éjszaka.

Ariel Castellano
TE hova tartozol?! Lucy_HaleTE hova tartozol?! Lucy_HaleTE hova tartozol?! Lucy_Hale
Ariellel akkor találkoztam először, amikor megmentettem néhány részeg mardekárostól. Azóta megszántan hálálkodik. Ahogy egyre jobban megismerem egyre erőteljesebben urrá lesz a szeretet érzése, amit persze azonnal el is nyomok. Nem hiányzik egy szerelem a nyakamra.

Juliet de Lesseps
TE hova tartozol?! T_Blake%20Lively4TE hova tartozol?! T_Blake%20Lively4TE hova tartozol?! T_Blake%20Lively4
Na, hát a mi kapcsolatunk elég bonyolult. Réges régen együtt jártunk, de kapcsolatunk nem tartott sokáig, hamar szakítottunk, de a barátság nem szűnt meg. Azóta néha még most is összebújunk egy kicsit, de ő is mást szeret, én is. Előszeretettel használjuk egymást, nemcsak at ágyban, hanem azért is, hogy másokat féltékennyé tegyünk.

Yvonne Rosier-Black
TE hova tartozol?! 4u6jbsTE hova tartozol?! 4u6jbsTE hova tartozol?! 4u6jbs
Yvonne-nal elég komplikált a kapcsolatom. Már egy ideje együtt járunk, mert a szüleink elhatározták, hogy összeházasítanak minket. Nekünk pedig muszáj teljesíteni az akaratukat... nem tudom meddig tudjuk halasztani a dolgot, de mindketten félünk a házasságtól. Nem vagyunk szerelmesek egymásba... de a testi vonzalom megvan. Miért is hiányozna.

others


A hozzászólást Aaron Dalton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 31, 2012 3:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




TE hova tartozol?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: TE hova tartozol?!   TE hova tartozol?! Icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 9:18 am

És velem mi lesz? Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




TE hova tartozol?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: TE hova tartozol?!   TE hova tartozol?! Icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 9:06 pm

nálam már bent vagy, szivi Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




TE hova tartozol?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: TE hova tartozol?!   TE hova tartozol?! Icon_minitimeSzomb. Márc. 31, 2012 3:46 am

bent vannak hölgyeim Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TE hova tartozol?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: TE hova tartozol?!   TE hova tartozol?! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TE hova tartozol?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Aaron titkai és emlékei-
Ugrás: