Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Devona Prazsky Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Devona Prazsky Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Devona Prazsky Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Devona Prazsky Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Devona Prazsky Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Devona Prazsky Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Devona Prazsky Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Devona Prazsky Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Devona Prazsky Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Devona Prazsky

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Devona Prazsky Empty
TémanyitásTárgy: Devona Prazsky   Devona Prazsky Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 2:06 am

DEVONA PRAZSKY
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Devona Prazsky St-trinian-s-o

°~I must wear school uniform~°

❝ Made a wrong turn Once or twice, Dug my way out Blood and fire.
Bad decisions, That's alright… Welcome to my silly life ❞


.:Adatok:.


Teljes név; Ivona Devona Prazsky
Becenév; Dev, Devi, Iv, Mrs. Prazsky
Születési hely, év; 1979. február 19. Prága, Csehország
Kor; 20
Nem;
Oldal; semleges
Vér; félvér
Csoport; diák
Háza; mindegy (majd a staff ad házat Very Happy)
Évfolyam; 7. évfolyam

.:Jellem:.


szeret; szex, cigi, drogok, bulik, harisnyakötők, harisnyák, bőr cuccok, kihívó ruhák, fekete szemceruza, műszempilla, vodka, kacérkodás, vidám színek, az öccse, a jó arcok, málna
nem szeret; a szülei, a suli, a háború, az egoista emberek, azok akik lenézik, a kétszínűség, a bunkók, a gazdag ficsúrok, tengerimalacok
mumusa; egy óriási tengerimalac, mert olyanok mint egy egér…
Edevis-tükre; hol rocksztárnak látja magát, hol az öccsével egy kellemes környezetben
titkai;
- Egyszer részegen úgy elesett, hogy a kezében lévő sörösüveg darabokra tört, az pedig széthasogatta a kezét. Azóta mindenki azt hiszi, hogy vagdossa magát.
- Csinálta már két fiúval is, bár nem túl sokra emlékszik.
- Sokszor csak azért olyan harsány, hogy elfedje vele rossz kedvét. Sokszor sír, mert tudja, hogy a testvérének csalódást okoz, pedig valójában csak azért csinálja, hogy ne legyenek a szüleinek vele szemben elvárásai.
- Kétszer ismételt évet, és több iskolában is járt már… a szülei mindig máshová küldik, mert úgy gondolják, egyszer csak találnak egy olyan sulit, ahol végre megembereli magát. A következő valószínűleg egy katonai iskola lesz…
patrónusa;egy giliszta, mert azok olyan vicces állatok
személyisége; harsány, hangoskodó, állandóan röhögő. Villanó tekintetű, sokszor bajba kerülő, másoknak előszeretettel beszólogató. Nemtörődöm, magáért kiálló, okos, valódi énjét leplező. Túlfűtött, szexuálisan izgató, sokszor kacérkodó, pasikat felizgultan otthagyó. Rendszeresen bulizó, drogozó, italozó, dohányzó, megfejthetetlen. Őszinte, sírva elbújó, titkolózó, sokszor szomorú, valódi énjét meg nem mutató. Néha kiboruló, ölelésre vágyó, haverokkal teli, igaz barátok nélküli, magában szorongó, bizonytalan, szülőkkel egyet nem értő.

.:Külső:.


hajszín; szőke, barna, mikor milyen, imádja festeni
szemszín; zöldes barna, amolyan mocsárszínű
alkat, stílus; vékony, gömbölyded ahol kell, nem egy tipikus csontkollekció. Általában színes ruhákat hord, és imád polgárpukkasztó lenni.
magasság; 166 cm
tömeg; nem méricskél
különleges ismertető jel; apró vágások a kezén
pálcája; 13 hüvelyk fúriafűz pálca vélahaj maggal.
play by; Talulah Riley

.:Család:.


Apa; Alexej Prazsky, nem jó
Anya; Reneé Magdalena Lewis, nem jó
Testvérek;Bilko Peterka Prazsky, imádja
Egyéb hozzátartozó; nincs
Háziállat; nincs

.:Létezés:.


Hozott példa:

Ujjaival vadul beletúr göndörödő, szőke tincseimbe, keze a tarkómra siklik, majd egy határozott rántással húzza fejemet egyre közelebb magához. Hiába tiltakoznék, hiába sikítanék, tudom, hogy nem lehet, hogy képtelenség szabadulni ebből a csapdából.
Azonban mégis megpróbálkozom elillanni..!
Öklömmel vadul az arcába csapok, nem törődve az esetleges következményekkel.
Pedig azok várhatóak.. pillanatokon belül. Szikrázó, már-már villámokat szóró szemével rám néz. Kék írisze szinte hipnotizál és arra kér, hogy maradjak a helyemen, hogy ne fussak sehová, hiszen úgyis felesleges lenne.
A rettegés kiül az arcomra és már sikítanék, mikor ajkaival belém fojtja a kínkeserves próbálkozást. Fogaival szinte őrült módjára marcangolja a számat, a vér fémes ízét érzem a torkomban. Kapálóznék, hevesen tiltakoznék, ha a végtagjaimat nem dermesztené le a félelem. Talán ennek a sokkhatásnak köszönhető, hogy nem teszek semmit. Úgy viselkedem, mint egy marionett bábu. Pont úgy reagálok tetteire, ahogy ő szeretné, ahogy ő akarja. Képtelen
vagyok arra, hogy védekezzek. Egy dolgot tudok csak tenni.. hagyni, hogy a megadás és a szégyen könnyei végigfolyjanak arcomon, ezzel is megadva neki az örömöt, a félelemből generált morfium adagját, melyre már azóta vár, amióta betettem ide a lábamat.
Kezével vadul megmarkolja ruhámat, majd egy erőteljes rántással teszi szabaddá mellkasom.
Remegek..
Ujjai immár elhanyagolják hajamat, helyette más tájak felé kalandoznak. Körmeit vadul melleimbe mélyeszti, úgy próbál magának – mert nekem egyáltalán nem – örömet szerezni.
Végre felsikítok! Érzem a fájdalmat, az apró, forró vércsíkot, mely elindul le a testemen,egészen a szoknyám pereméig.
- Hagyd abba! Hagyd abba! Nem érted..?! – zokogom kiabálva, kérlelve, egyre közelebb kerülve hozzá. Azonban sikolyom, fájdalomtól eltorzult arcom látványa egyáltalán nem hatja meg. Elérem, hogy lássam megvillanni hófehér fogát, gúnyos, öntelt mosolyát és lenéző barnaszempárját.
- Én mondtam hogy szeretlek, hogy jobb lesz neked is, ha önszántadból leszel az enyém! Hogy velem jó életed lesz.. Te azonban nem akartad! Inkább egy .. egy undorító kis mitugrászt választottál! Pedig én el akartalak venni! Érted már, te kis kurva?! El akartalak venni, mert szeretlek! – szűri a fogai között vádló szavait, ezzel is elérve hogy zokogásban törjek ki. Már nincs értelme a szavaknak, nincs értelme az életnek sem.. Most az ő játékát játsszuk és az ő világában. Egy olyan helyen, egy olyan szituációban, melyből nincs menekvés!
Arca ismét elkomorul, kezeimet a hátam mögött összeköti. Kiélvezve minden egyes pillanatot, fejti le rólam a szoknyát és az alsóneműt. Nem kapkodja el a dolgokat! Azt akarja, hogy a szégyenérzet teljességgel kitöltse lelkemet, hogy a pokol legmélyebb bugyraiba zuhanjak egy pillanat alatt..
Mi tagadás sikerült ezt elérnie. Hiszen ha nem vagyok ennyire elutasító, vagy ha már az elején tisztázom, hogy a közöttünk lévő kapcsolatból barátságon kívül soha nem lehet semmi.. akkor most nem tartanánk itt..
Hibáztam! Óriásit hibáztam!

- Hogy milyen volt az apukád? – nézek az 5 éves fiamra hatalmas szemekkel. Próbálom elrejteni a döbbenet, a régi emlékek gyűlölettel teli érzését előle. Hiszen mit is mondhatnék neki egy ilyen emberről? Nem ő tehet az én hibáimról, az én félresiklott életemről. Nem miatta vannak rémálmaim, nem miatta kell elborzadnom, akárhányszor csak a tükörbe nézek.
Körmeinek nyomát még mindig a testemen viselem.. egy béklyó, mely örökre hozzá köt.. akár csak egy gyűrű, vagy a házasság szent köteléke.
- Apukád nagyon szeretett engem.. ! – felelem neki, és mosolygok csillogó barna szemébe.

Ujjaimmal finoman végigsimítok hófehér bőrén, apró kezén, majd mit sem törődve azzal mit szól hozzá.. jó anyához híven a karjaimba zárom!
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Mardekár

•Mardekár•
Draco Malfoy


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 64
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 10.

Devona Prazsky Empty
TémanyitásTárgy: Re: Devona Prazsky   Devona Prazsky Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 3:06 am

Hmm, nagyon érdekes volt ez a karakterlap. Minden tetszett benne, van stílusod. Very Happy
Mindenképp megérdemled, hogy:

Devona Prazsky Elfogadva


Jah, és a házad: Hollóhát! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Devona Prazsky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: