Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Aaron Dalton  Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Aaron Dalton  Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Aaron Dalton  Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Aaron Dalton  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Aaron Dalton  Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Aaron Dalton  Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Aaron Dalton  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Aaron Dalton  Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Aaron Dalton  Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Aaron Dalton

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Aaron Dalton  Empty
TémanyitásTárgy: Aaron Dalton    Aaron Dalton  Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 5:50 am

Aaron Dalton
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Aaron Dalton  Tumblr_lvfp9qWdLP1qj1i7l

°~Aaron the best~°

❝ Szőkével álmodtam, barnával érkeztem, ó egy vörös lánnyal táncoltam, de mással ébredtem. Később már mást néztem... göndörre éheztem. ❞

.:Adatok:.


Teljes név;Aaron Dalton
Becenév;Aaron
Születési hely, év;1982. május 6. London
Kor;17
Nem;Férfi
Oldal;Sötét
Vér;Arany
Csoport;Diák
Háza;Mardekár
Évfolyam;6

.:Jellem:.


szeret;dob, női testek, pia, bulik, párbalyok
nem szeret;gyávák, pancserek, vérfarkasok, tanulás
mumusa;Vérfarkas
Edevis-tükre;Hogy sikerül kitörnie a családi hálóból
titkai;az első és egyetlen szerelme olyan hatással volt rá, hogy átállt a jó oldalra, az anyja bosszúból pedig megölte a szeretett lányt. 10 évesen rendszeresen bántalmazott egy sárvérű lényt, és eltörte annak karját. Havonta meglopja családja kincstárát, hogy segíthessen a 16 éves, kitagadott húgának.
patrónusa;fehér oroszlán
személyisége;Rá egyáltalán nem jellemző a visszafogottság, éppen ellenkezőleg. Imád a társaság középpontjában lenni. Rengeteg barátja van, de legtöbbhöz csak érdekbarátság fűzi. Mindenre képes a húgáért. Nagyképű, gőgös, de van benne valami megmagyarázhatatlan sárm, ami vonzza a lányokat. Imádja a testi élvezeteket, egyetlen kalandból sem hátrál ki. Vannak félelmei, de ezeket tökéletesen leplezi, néha már olyan, mintha egy érzéketlen robot lenne. Pedig nem az, csak azt akarja, hogy ilyennek lássák. Igazi énjét csaj húga ismeri.

.:Külső:.


hajszín;barna
szemszín;barna
alkat, stílus;sportos alkat, laza stílus.
magasság;178 cm
tömeg;kb 60
különleges ismertető jel;ő maga elég különleges, főleg akkor ha borostás
pálcája;15 hüvelyk, sárkányszívizomhúr, merev
play by; Luke Grimes

.:Család:.


Apa;Frederick Dalton, 45, halálfaló
Anya;Abigail Dalton, 38, halálfaló és minisztériumi alkalmazott
Testvérek;Evangeline Dalton, 16, Roxforti tanuló (Griffendél)
Egyéb hozzátartozó;ennyi nem elég?
Háziállat;Wolf a fehér hermelin

.:Létezés:.
Valami ismeretlen érzés már teljesen a hatalmába kerített, rám akaszkodott és érzem ahogy fojtogat. Ez az idegen és annyira utált érzés a családom szeretete. Utálom ahogy körbefognak és szorongatnak. Amióta a húgom nincs a családban én vagyok mindenki nagy reménysége. Ettől már hányingerem van. Minden mozdulatom, minden szavamat előre meg kell gondolnom, mert „ nem okozhatok csalódást ” a családomnak. Annak az anyának, aki megölte a szerelmem és annak az apának, aki kitagadta a húgomat. Mázlista vagyok nem?
De nem engedhetem meg magamnak, hogy elgyengüljek, egy másodpercig sem. Én vagyok Aaron Dalton. Aaron, akinek a csajok önként letolják a bugyijukat, Aaron, akinek a pasik hangosan köszönnek már a folyosó végén, és Aaron, aki képes arra, hogy befolyásolja az emberek érzéseit. Én egymagam képes vagyok arra, amire sokan még álmukban sem. Azért vagyok ilyen – már már tökéletes – mert nem engedem meg magamnak azt, hogy kimutassam érzéseimet. Az alantas szokás.
Ilyen és ehhez hasonló gondolatok jártak a fejemben, miközben a húgom felé közeledtem London egyik sáros utcájában. Amióta kidagadták Evangelinet azóta muglik között él, olyan körülmények között, mint azok a… azok a semmirekellők. Csak évközben van a Roxfortban, nyáron alantas életmódot él. Többek között ezt sem tudom megbocsátani a szüleimnek, azt, hogy kitagadták az én csillagomat, mert Griffendéles lett. Röhej nem?
Pontosan megérdemlik azt a sorsot, amit kapnak. Havonta meglopom egy kicsit a családi kincstárat és támogatom a húgomat. És nagyon remélem, hogy az egyik csatában egy eltévedt átok, majd kinyírja őket, hanem kénytelen leszek én megtenni.
De amíg ez valóra válhat tovább játszom a szerepem.

Lassan befordulok az utolsó utcasarkon, ahol alig pislákol két lámpa. Nem látszik barátságos környéknek, kicsit aggódom is húgicám miatt. Felgyorsítom a lépteimet, hogy minél hamarabb eltűnjek már a muglik vizslató pillantása elől. Nem mondom, néhány mugli lány nagyon vonzó – elnézegetném meztelen testüket - , de annyira egyik sem szexi, hogy bemocskoljam tökéletességem velük. Kapok annyi boszit magamnak, amennyire szükségem van, nem kellenek muglik. Amikor végre megpillantom a testvérem házát megkönnyebbülök. Belépek a meleg helyiségbe, ahol Eve azonnal a nyakamba borul. Elbűvölő kislány. Megsimogatom a fejét és nyomok egy puszit a homlokára.
- Na? Hiányoztam? Kérdezem és lenyomom magam a kanapéra . - Mi a vacsi? Van egy kis Whiskeyd? Kényelembe helyezem magam és rágyújtok egy kis cigire. Tudom, hogy nem szereti, ha összefüstözöm a szobáját, de ez a minimum azok után, hogy bekeveredtem egy csomó mugli közé. Megérdemlem nem?
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Aaron Dalton  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aaron Dalton    Aaron Dalton  Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 7:48 am

Kedves Aaron!
Huh, még egy rossz fiú? Szaporodtok ti rendesen ^^ Tipikus macsó, buli, pia nők, azt hiszem nem lesz baj itt, bőven találsz rokonlelket Very Happy A karakterlapod összességébe tetszett minden benne volt ami kell, és semmire nem mondanám azt, hogy nem.

Aaron Dalton  Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Aaron Dalton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aaron doboza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: