Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Antony Blake Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Antony Blake Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Antony Blake Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Antony Blake Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Antony Blake Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Antony Blake Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Antony Blake Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Antony Blake Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Antony Blake Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Antony Blake

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Antony Blake Empty
TémanyitásTárgy: Antony Blake   Antony Blake Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 10:47 am

Antony Blake
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Antony Blake Amazing-beautiful-famous-paul-wesley-pretty-Favim.com-239192

°~The Diffuse Macho~°

❝ A good head and a good heart are always a formidable combination. ❞

.:Adatok:.


Teljes név; Antony Blake
Becenév; Antony
Születési hely, év; 1987.07.16. - Anglia; Oxford
Kor; 22
Nem; Férfi
Oldal;
Vér; Félvér
Csoport; Varázsló (Auror)
Háza; Griffendél volt
Évfolyam; Már kijárta

.:Jellem:.


szeret; hugát, varázslat, aurorság, nők, egyedül lét
nem szeret; Voldemort, halálfalók, igazságtalanság, éretlenség, Mardekár, vér, macskák
mumusa; Voldemort-tal kell megküzdenie
Edevis-tükre; Megtalálja az igaz szerelmet
titkai; A titkok azért titkok, mert nem szokás csak úgy elmondani, hisz akkkor nem ez lenne a neve.
patrónusa; Bivaly
személyisége; Igazából, még magam sem ismerem eléggé, hisz az önismeret egy igen bonyolult dolog. Szeretem, ha dolgok úgy történnek, mint ahogy elterveztem, és rögeszmém irányítani az eseményeket. Legtöbbször össze jön, de van mikor a szétszórt egyéniségem átveszi felettem az irányítást, és akkor még a saját fejem sem találom nem, hogy vezető posztban legyek. Megbízható, bátor, és önfeláldozó vagyok. Természetesen nem ugrom a halába minden idegen után, de aki igazán fontos számomra azt az életem árán is megvédem. Elég aggodalmas típus vagyok, és féltem fűtől-fától azokat az embereket, akiket szeretek. Feltűnően komoly vagyok, nem tudok minden idióta beszóláson észt vesztve röhögni, közben a padlóra vetni magam, és úgy röhögni, hogy a szomszéd városban is hallják. Mások szerint elég nagy szívtipró vagyok, viszont csak az igazit keresem, de az eddigi tapasztalataim szerint rossz helyen keresgélek. Türelmes típus vagyok, és ha engem kihozol a sodromból csak gratulálni tudok, viszont a következményeit nem fogod megköszönni. Elég sokat beszélek, szeretek tanácsokat osztogatni, és a vitatkozás sem áll tőlem olyan távol. Nagy a felelőség tudatom, és szeretek egyensúlyt tartani az életem eltérő részeiben.

.:Külső:.


hajszín; Szőkésbarna
szemszín; Barna
alkat, stílus; Kigyúrt, és jól öltözött
magasság; 178 cm
tömeg; 73 kg
különleges ismertető jel; Egy rózsa tetoválás a jobb vállán
pálcája; 13 hüvelyk, ébenfa, sárkányszívizomhúr maggal
play by; Paul Wesley

.:Család:.


Apa; Charles Blake, 48, minisztériumi dolgozó- Soha nem volt meg köztünk az a szokásos apa- fia viszony, de amióta elhagyta anyát még jobban elhidegültünk egymástól.
Anya; Valerie Blake, 45, bolt tulaj- Vele viszont sokkal jobban kijövök, mint apámmal. Én vagyok az ő kicsi fia, és eddig egyszer sem okoztam neki csalódást.
Testvérek; Destiny Lyra Blake, 17, roxforti diák- Imádom piszkálni, de csak azért, mert nem hagyja magát. Bármikor számíthat rám, és bármi gondja van én ott vagyok neki. Engem hidegen hagy, hogy melyik házban van, hisz nem ez határozza meg azt, hogy milyen varázsló is. Tudok róla, hogy kvidiccsezik, és büszke is vagyok rá. Viszont a macskájáért nem nagyon ugrálok.
Egyéb hozzátartozó; Vannak, viszont nem ismerem őket annyira, hogy írni tudjak róluk
Háziállat; Nincs

.:Létezés:.


Egy kellemesen meleg őszi délután nagy részén voltam már túl, a Nap már lemenő félben volt, és vöröses fényt hagyott maga után. Igen fontos tanulási év volt számomra, mivel ez volt az utolsó esztendőm a Roxfortban. Az elmémben kisebb háború zajlott, hisz kétségek közt bíráltam a lehetőségeket a jövőmmel kapcsoaltban. Igazából a szüleim erős befolyással voltak rám, mivel már rég bejelentették, hogy csak akkor lesznek igazán büszkék rám, ha az aurori hivatást választom. Néha már tényleg az idegeim pattannak el attól, hogy mindenféle elvárásoknak kell megfelelnem.
Próbáltam az egyetlen drága testvérem tanácsát kikérni, de semmi sors döntőt nem mondott. Annyit értetttem a túlkomplikált női eszme futattásából, hogy hallgassak a szívemre, és csak olyat válasszak, ami tényleg nem kaparná az oldalamat. Destiny az egyetlen személy, akire igazán számíthatok, bár néha igazán kitudja csapni a biztosítékot, főleg mikor a macskáját dörgöli az orrom alá( szó szerint). Tudja, hogy allergiás vagyok rájuk, és azért is a közelembe hozza a szőrgombócát.
Néha annyira nehéz a nők mondandóját a megfelelő módon értelmezni, mivel szinte mindig valami rejtett értelem van az mögött, amit valójában kiejtenek. Sokszor jártam már pórul, mivel félre értelmeztem a szándékukat. Régebben még avval is megpróbálkoztam, hogy beszerzek valamiféle lexikont, ami értelmezi a női nwmet, és a szokásaikat, bár rájöttem, hogy ez lehetetlen.
Talán életem eddigi legnehezebb döntése előtt állok, így élveztem a magányos perceket, melyeket egy rönkön ülve töltöttem. A cipőm elejével a sarat piszkáltam. Az éjszakai eső lazította meg a föld szerkezetét, amit most kívételesen élveztem, bár a mindenfelé nedves környezetet egy csöppet sem. Mindig is sokkal szimpatikusabbnak találtam a hó esést, mint az eső szakadását.
Őszintén megvallva soha nem tudtam, hogy mit kezdjek az életem azon részével, amit a Roxfort után fogok megélni. Sokszor töprengtem azon, hogy igazán élvezném-e az auror létet, és sajnálatos módon többnyire a nem válasz felé jutottam el, mivel a mérlegelés során több érv szólt az ellenzék oldalán.
Egyre többször úgy érzem, hogy minden felelőség rám hárul, és egyszer nem leszek majd képes rá, hogy minden terhet megtartsak, amit rám zúdítottak. Amióta apám össze szűrte a levet egy másik nővel, azóta minden felől csak a súlyokat pakolják rám. Próbálok olyan képet festeni másoknak magamról, mintha semmi gond nem lenne, és mindenki nyugodtan beszélhet nekem bármiről, és kérhet szívességeket. Többnyire próbálok mindent a fejemben tartani, bár mostanában egyre többet hibázok, és szúrok el dolgokat. Alapból szétszór vagyok, de mostanában átlagon aluli a teljesítményem, és igazán lehangoló teljesítményt nyújtok.

2 évvel később

Az Auror parancsnokságba tartok, mostanában ez a második otthonom. Mielőtt még megkérdeznéd, igen az aurori hivatás mellett döntöttem. Igazából kellemeset csalódtam, és a vártnál sokkal jobban élvezem az egészet. A felelőségeket is jobban bírom, így már kevésbé stresszelek a terhek megtartása miatt. Igazából gondmentesnek mondhatom magam, vagyis gyorsan megoldom a problémákat. Mondhatni a családi életem irányítását is a kezemben tartom, már csak a szerelmi életemet kellene helyre billenteni, és tényleg minden harmonikus lenne az életemben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Antony Blake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antony Blake   Antony Blake Icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 10:55 am

Antony Blake Elfogadva
Vissza az elejére Go down
 
Antony Blake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Destiny Lyra Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: