Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Love, not love... ♔ Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Love, not love... ♔ Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Love, not love... ♔ Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Love, not love... ♔ Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Love, not love... ♔ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Love, not love... ♔ Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Love, not love... ♔

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 3:06 am

Love, not love... ♔ R8200vvseu6hcfgyy0wh

Love, not love... ♔ Hptlgu2zejhj7b91jte0

Love, not love... ♔ V12bye7fmu95q26d6yfz
DAPHNE GREENGRASS

Mit is mondhatnék? A húgom. Nem sok választásom volt, hogy akarom-e. Ettől függetlenül, ha elég nyugodt vagyok, el tudom viselni, egyébként meg csak úgy ott hagyom. Távolról imádom.


Love, not love... ♔ Jeremy-kapone-Favim.com-295995
PASCAL GREENGRASS

Ha a családban normális embert kellene keresni - nem találnék -, de Pascal valahogy mindig egy reménysugár volt, hogy nem csak ütődöttek gyülekezete a Greengrass família.


Love, not love... ♔ LILITH_www.kepfeltoltes.hu_
LILITH SALVATORE

A kislány, aki nem vérszerint, de mégis úgy érzem, hogy hozzám tartozik. Ha lehetne, már ma kihoznám az árvaházból, de mivel még mindig kiskorú vagyok, és tekintve, hogy az apja mindig halasztgatja a dolgot, kénytelen-kelletlen az árvaházban tudom csak meglátogatni.


Love, not love... ♔ Lphz196faskojf26fj52

Love, not love... ♔ 7k853a3voagytjx7lq0l
JULIET DE LESSEPS

Örökké legjobb barátnők leszünk. Néha egy-egy kisebb vitába bonyolódunk, de aztán hamar rájövünk, hogy csak magunkat bántjuk, ha összeveszünk. Mindig ott lesz nekem, ahogy én is neki.


Love, not love... ♔ Yy16l7zr9is8y1l0ki50
DEBORAH HARSON

Szövetségre léptünk azon a napon, mikor elvette a piritósomat. Kapcsolatunk hullámzó, túl hasonló a személyiségünk, de mindkettőnket az érdek hajt előre. Szövetségünk azonban töretlen.


Love, not love... ♔ Tumblr_lg82eymyk31qer9jho1_500
PANSY PARKINSON

Mégis csak Mardekáros a lelkem, és már csak a saját bőrömön is tapasztalva mondom, jobb minden Mardekárossal elviselhető kapcsolatot ápolni.


Love, not love... ♔ Lucy_hale_gif_by_ikammy-d48tuet
ARIEL CASTELLANO

Mióta eljátszottam jótündér keresztanyut, és megmentettem néhány bunkó negyedéves mardekáros srác kezei közül, egész jóban vagyok a kis hugrabugrással. Valamiért még szimpatizálok is vele.


Love, not love... ♔ 7y18j0srhdsixcbmr8cg

Love, not love... ♔ Image-EE98_4F37BEF6
DESTINY L. BLAKE

Félvér. Őszintén, ennyi nem elég? Hugrabugos, aki eltévedt az évnyitón és nekem próbált meg parancsolgatni. Rossz helyen kopogtattál drágaság.


Love, not love... ♔ Tumblr_lst5xziYXj1qknddp
GINNY WEASLEY

Ez még magyarázatra szorul?! Nem elég, hogyWeasley? Hogy Potter talpnyaló?! Hogy véráruló családba született?! Hogy utálja a mardekárosokat?! Több is, mint kellene. Ő utál engem, mint mindenki mást a mardekárban, én pedig viszonzom érzelmeit.


Love, not love... ♔ Tumblr_lokmadVwgy1qzcmp3o1_500
HARRY "POTTY" POTTER

Valószínűleg keresve se lehetne olyan mártírt találni, mint a drága kiválasztottunk, Potty. Komolyan meg van áldva vele a varázsló világ, meg a Roxfort... kimondhatatlanul hiányzott a kis félvér, aki eljátsza a hőst.


Love, not love... ♔ N6xov1qrb62wf3liv38f

Love, not love... ♔ D9t1k7odb66ivwnr5koq
DAMIEN SALVATORE

Azt akartam, ami az övé. Mikor rájöttem, hogy ez csak úgy lehetséges, hogy közben én is az övé leszek, belementem. Aztán mikor már arra törekedtem volna, hogy érdekből megszerezzem, amit az elején is akartam, rájöttem, hogy túlságosan ragaszkodom hozzá, hogy elengedjem. Már együtt akarjuk ugyan azt.


Love, not love... ♔ Tumblr_m0qkw6Z6p51qf1h64o1_500
CHRISTOPHER MARSHALL

Wow. Értelmes, hogy ez az egy szó jut róla először eszembe, nem de bár? Nem, nem normális és nem is értelmes. Elcsavarta a fejem, és nem is sokáig kellett kérnie, hogy beadjam a derekam. Hogy megtenném-e máskor is? Azt hiszem kérés és kérlelés nélkül... ejnye Torie.


Love, not love... ♔ Tumblr_m0smlg4fzF1rrbwjdo4_500_www.kepfeltoltes.hu_
AARON DALTON

Kell több a hideg hétköznapokra több, mint egy forró, szenvedélyes szerető, aki szinte már szenvtelenül odaadó és szeretetre méltó? Testiség... fogtuk rá hosszan, aztán a tüzes együttlétek szinte kapcsolattá fűzték történetünket, a kapcsolat pedig érzelmeket követelt. Hol is tartunk?


Love, not love... ♔ Blair-waldorf-boy-chuck-bass-couple-ed-westwick-Favim.com-238083_large
DYLAN HOLBROOK

Kezelgeti a lelki problémáimat, a testi adottságaimat... khm. Ebből már nem jövünk ki jól, ugyanis egymás testének megszállottjaivá váltunk, a kezelések megkezdése óta. Nem mondanám, hogy veszélytelen, amit művelünk, de mi élvezzük. Hogy meddig? Még nem mertem megkérdezni. Nem is akarom tudni az utolsó alkalomról, hogy az volt.


A hozzászólást Astoria Greengrass összesen 14 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 02, 2012 5:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 3:45 am

Hozzám már bekerültél, most én várom az elhelyezést. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 4:32 am

Ami késik, nem múlik Razz Remélem megfelel Wink
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 4:42 am

Drága Mardekár hercegnő... besorolna kérem? Razz
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 5:59 am

Ha már ilyen alázatos hangnemet ütöttél meg, lehet róla szó Razz
Ne akadj ki, hogy nem jutottál tovább az ellenségeknél Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pansy Parkinson
Mardekár

•Mardekár•
Pansy Parkinson


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 250
•REAGOK : 32
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 14.
•KOR : 30

Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 10:15 am

szeretnék egy friends-et *.* ne legyek már mindenkinek enemies XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 7:31 am

Mit is mondhatnék? Túl zöld és túl mardekáros vagy az én ízlésemnek... minden tekintetben. Ellenségek? Bár a Nr. 01 ott is Voldemort, e valahova Malfoy mögé még beférsz...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 8:21 am

Rögtön megtisztelve fogom érezni magam, Potty... Razz Egy biztos, elnyerted a kiérdemelt helyed a ranglistámon.

Pansy, Te is bekerültél az áhított helyre Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 2:45 am

Kaphatok egy előkelő helyet a családban, szivi?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 7:12 am

Ott vagy, ahol lenned kell, öcsisajt ;P
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 4:48 am

jelentkezhetem exnek? vagy egy éjszakás kalandnak? Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimePént. Márc. 16, 2012 10:50 am

én valami barátszerűnek beférek?? *-*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeSzomb. Márc. 24, 2012 8:11 am

Mindenki a helyén, drágák Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 6:01 am

Innen már csak én hiányzom azt hiszem Miss Greengrass... kérem pakoljon be alásan egy jó helyre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 6:01 am

Parancsoljon doktorúr :$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Love, not love... ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Love, not love... ♔   Love, not love... ♔ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Love, not love... ♔
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i love you...or not?
»  YOU WISH IF I WOULD LOVE YOU?
» I love . . . ო
» Love <3 and Hate </3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: Slytherin Princess ♔-
Ugrás: