Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Gale Hudson Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Gale Hudson Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Gale Hudson Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Gale Hudson Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Gale Hudson Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Gale Hudson Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Gale Hudson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Gale Hudson Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Gale Hudson Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Gale Hudson

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Gale Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Gale Hudson   Gale Hudson Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 11:46 am

Gale Hudson
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Gale Hudson Tumblr_ljuhfzkVtn1qe6e2ko1_500

°~Deceitful appearances~°

❝ Az emberek általában nem tudnak szembenézni a színtiszta igazsággal, ezért szeretik jobban a sztorik által közvetített hihetőbb és élhetőbb hazugságokat. ❞

.:Adatok:.


Teljes név; Gale Hudson
Becenév; Gale, Zselé (csak közeli barátoknak, családnak és asszonynak)
Születési hely, év; 1989.01.12
Kor; 23
Nem; férfi
Oldal; jó oldal
Vér; félvér
Csoport;varázsló


.:Jellem:.


szeret;
hazudozni
kalandozni
vájkálni mások életében
a családját félrevezetni
varázsvilág
nem szeret;
vér
hüllők
nagyapját
gyerekkori fotóit
a nyílt lapokkal játszmákat
mumusa; farkasok
Edevis-tükre; halálfaló lesz
titkai;
1, Vonzódik a sötét oldalhoz, de ő ellenáll és senkinek sem mondja el. xD
patrónusa; lepke (xD )
személyisége;
képmutató, lekezelő, bunkó, családja előtt jónak tetteti magát, logikus gondolkodású, kihasználja az embereket, humoros, néha kedves, bunkó, szó kimondó, sármos, jóképű, hűséges, komoly, kíváncsi, leleményes, túlélő, kicsit defektes, beszédes, megrögzött hazudozó, merész, mindig mérges, önző, hangulat ember.

.:Külső:.


hajszín; barna
szemszín; barna
alkat, stílus; Valamennyire ki van gyúrva, vékony testalkatú.
magasság; 182 cm
tömeg; 70 kg
különleges ismertető jel; a folyton hátranyalt haja
pálcája; tölgy, 13 hüvely, főnixtoll mag
play by; Ben Barnes

.:Család:.


Apa; Charles Hudson
Anya; Amanda Hudson
Testvérek; Laura Hudson
Egyéb hozzátartozó;
Thora Hudson-uncsitesó
Háziállat;Simur a macska.

.:Létezés:.


nem tudom lehet e szerepjátékos példa de itt van egy.

*Egész jól aludtam éjjel, leszámítva azt, hogy kétszer felkeltem az álmom miatt. Igazán kellemetlen dolgok fordultak meg a fejemben. Visszatértem a múltba és újra átéltem a szerencsétlenséget. A gyilkos, a cselekvés, pont úgy történt, ahogy akkor. Azt reméltem, hogy soha nem tér vissza a szörnyű emlék, de még is, az éjjel megtalált.
Éppen a vidámparkból jöttünk haza anyuval és apuval. Nem laktunk tőle messze egy garzonlakás volt a miénk, apuék témája emlékszem, hogy a varázslás volt. Akkoriban még nem értettem mit akarnak azzal, hogy én is egyszer majd olyan jó leszek, mint anya. Igaz nem tudom mit dolgoztak, - egyszer sem árulták el nekem- ezért azt hittem anya a munkájában kiváló, a miatt szerettem volna olyan lenni, mint ő. Most is ez van bennem, de ezt senki sem tudja. De kanyarodjunk vissza a szerencsétlenség estéjéhez. Már későre járt, én éppen a lefekvéshez készülődtem, a fürdőszobában mostam a fogamat, amikor anya ordibálni kezdett. Volt nálunk valaki, egy fekete kalapos magas ember és veszekedett apuékkal. Arra nem emlékszem mi miatt, de amikor anyu meglátott engem, hogy hallgatózok rögtön felkapott és bevitt a szobámba. Adott egy jó éjt, puszit a homlokomra és elbúcsúzott tőlem. Minden rendben zajlott, viszont olyan hajnali nem tudom hánykor felkeltem, mert hangzavar volt odakint. A bácsi már régen elment olyan tíz óra körül, de most visszatért és apa a földön fekszik anya meg a sarokban áll eltört pálcával és zokog. Nagyon félt, amikor ezt láttam rögtön bebújtam a szekrényembe és elkezdtem halkan sírni. Valószínűleg az- az ember engem is keresett, mert a nevemet kiabálta, de nem talált meg. Reggel volt mire elment, üres lett a lakás és itt a filmszakadás… Amikor az álmom erre a pontra érkezett én felébredtem és az iskolai szobámban találtam magamat. A homlokom gyöngyözött a hideg verejtéktől, ittam egy pohár vizet és utána leültem a képeket nézegetni. Visszaaludni nem tudtam és nem sokára a nap is felkel. Eléggé magam alatt voltam, amíg ez a fránya emlék nem tért vissza minden rendben volt most meg előjött és kész szétszedett. Holnapra minden rendben lesz már, de egy nap kell, hogy kiheverjem.
Olyan egy óra telhetett el mikor a nap első sugarai megtalálták az egyik ablakát a szobának. Amint ez megtörtént én rögtön keresni kezdtem magamnak egy ruhát. Fehér nadrág, kék póló egy zöld kardigán, szürke cipő és útnak is indultam. Természetesen a pálcám megint nálam volt, de igazándiból nem terveztem azt, hogy használom. Ahogy kitettem a lábamat az ajtón elterveztem, hogy ma egész nap csak a Rellonon belül leszek. Sajnos ameddig egy ember sem volt még talpon unatkoztam, de olyan nyolc óra körül már azért szálingóztak kifele. Hihetetlen mennyi diák van itt, alig és némelyiket még nem is láttam, furcsa, de ez a varázsvilág. Délelőtt lehetett, már amikor úgy döntöttem, hogy felkelek a klubhelyiség egy foteljéből és elindulok valamerre, ahol talán nyugalmat is találok. Elég zajos lett a klubhelyiség pár óra alatt. Ahogy bóklásztam a folyosón egyszer csak megláttam egy ajtót, amire ki volt írva valami, de én el sem olvastam, rögtön benyitottam. Körbe akartam nézni, de egy sötét alak jelent meg úgy pár méternyire tőlem. Teljesen leblokkoltam, amikor pár ismerős vonást felismertem rajta.
- Ez…a…- egy hang sem jött ki a torkomon. Szörnyű érzés, ez pont olyan, mint amikor álmodban nem tudsz sikítani, vagy beszélni. A lábaim egyszer csak elkezdtek remegni, mint a kocsonya. Nem tudtam mit csinálni, félek ettől az embertől, megölte a szüleimet, akármire képes, ha velem találja szembe magát. Én csak egy gyönge kislány vagyok még aki, nem tud mit tenni egy gyilkos ellen. Egy lépést közelített felém én meg hátrálni akartam, de nem sikerült, úgyhogy inkább arrébb araszoltam nagy nehezen. Neki mentem egy ládának, egy olyan mumusos láda volt. Most villant csak be a kép, amikor megláttam egy újságcikket ennek az embernek az arcával. Elkapták, akkor, hogy a fenébe lehet itt? Nem értem. Meg akkor a láda, hol a fenébe vagyok, hogy ez itt van? *
Forrás: Bagolykő Mágustanoda


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gale Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gale Hudson   Gale Hudson Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 10:08 am

azt hiszem kész vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gale Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gale Hudson   Gale Hudson Icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 10:09 am

Gale Hudson Elfogadva
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gale Hudson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gale Hudson   Gale Hudson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gale Hudson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: