Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Danielle Porter
Isabella Carlott Icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 7:08 am by Draco Malfoy

» Karakterpiac
Isabella Carlott Icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 5:06 am by Vendég

» Játékfigyelő
Isabella Carlott Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 3:33 am by Vendég

» Mondd, jó barát, és lépj be!
Isabella Carlott Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:45 am by Vendég

» Minden ami létezik!
Isabella Carlott Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am by Vendég

» Alexis Corday
Isabella Carlott Icon_minitimeVas. Ápr. 08, 2012 10:35 pm by Ginny Weasley

» James Donovan
Isabella Carlott Icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 1:43 am by Draco Malfoy

» Grace O'Connell -készül
Isabella Carlott Icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 7:48 am by Vendég

» I love . . . ო
Isabella Carlott Icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 am by Vendég

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Hétf. Márc. 12, 2012 7:29 am-kor volt itt.

 

 Isabella Carlott

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Isabella Carlott Empty
TémanyitásTárgy: Isabella Carlott   Isabella Carlott Icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 5:06 am

Isabella Carlott
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Isabella Carlott Tumblr_lr0o1jYVbK1qmq0sn

Rock Princess

❝ Minden tökéletes a kezdetektől a végig, ha van egy barátod. ❞

.:Adatok:.


Teljes név; Isabella Carlott
Becenév; Izzy, Bella, Bells
Születési hely, év; 1994.Március 23. Roxmorts
Kor; 18
Nem;
Oldal;
Csoport; Griffendél
Évfolyam; hetedik

.:Jellem:.


szeret; táncolni, zenélni, kviddicsezni, olvasni, édességet enni, barátaimmal lenni
nem szeret; halálfalók, halál, tudjuk ki, Mardekárosok, pókok, kígyók ,bogarak
mumusa; pókok falnak fel
Edevis-tükre; Férjemmel és gyerekeimmel vagyok
titkai;
- Luna Lovegood unokatesója vagyok,de ő nem tud róla
- Szerelmes vagyok az egyik Weasley ikerbe!
patrónusa; cica
személyisége;
Mindenem a zene és a tánc. Minden szabadidőmet ezeknek szentelem. Sokan azt hiszik, hogy egy kis angyal vagyok! De miután megismernek, rájönnek, hogy tévedtek! Kedvenc színem a lila és a kék! Utálok szabályok szerint élni és nem szeretem ha nemet mondanak nekem. Ha eldöntök valamit, akkor azt általában végig csinálom.

.:Külső:.


hajszín; barna
szemszín; barna
alkat, stílus; Vékony alkatom van és úgy általában divatosan öltözködöm
magasság; 168 cm
tömeg; 66 kg
különleges ismertető jel; szemüveget hordok,de csak olvasáshoz és tanulásnál használom
pálcája; 12 és egynegyed hüvelyk,kőris fa,magja:egyszarvúcsődör farokszőre.
play by; Victoria Justice

.:Család:.


Apa; James Carlott 46 /ügyvéd/
Anya; Molly Carlott 44 /óvónő/
Testvérek; -
Egyéb hozzátartozó; Luna Lovegood /unokatestvér/
Háziállat; egy kiskutya, Fify

.:Létezés:.


A tó vizét lehelet vékony jég zárta el a fagyos reggeli levegőtől. 1994 márciusának 23. napja volt, amikor egy nő egy kislányt hozott a világra Angliába. London-ban éltünk. Imádtam azt a helyet. Csodálatos gyerekkorom volt ott. Volt egy hatalmas ház, ami már pár száz éve ott állt és mindig is a családom otthonát jelképezte. A szobám a padláson volt. Konkrétan a fél padlás az enyém volt. Szerettem mivel az ablakból messzire el lehetett látni a tavon. A házunkhoz még 2 épület tartozott. Egy régi raktárház és egy istálló, ami 4 éves koromig üresen állt, de 4. Születésnapomra megkaptam Missy-t a kis fehér pónit, aki álmaimat jelképezte. A szomszédunkban élt egy család ahol a legidősebb lány 14 éves volt és Ő tanított meg lovagolni. Sokat lovagoltam egyedül a tó partján 6 éves koromban és még akkor is arról álmodoztam, hogy lehet, belőlem hercegnő mivel van egy fehér pónim és meg tudom ülni. Akkoriban úgy véltem, hogy ennyi akár elég is lehet. 7 éves voltam, amikor a szüleim közölték velem, hogy elhagyjuk London-t, sőt egész Angliát, költözünk Privet Drive-be valami munka miatt. Ez a dolog megviselt mivel mindent ott kellett hagynom. A házat, a tavat, a barátaimat és a lovamat. Semmit nem vihettem magammal, ami fontos volt nekem. Ha jól emlékszem, akkor 2 hétig nem álltam szóba senkivel. Még anyuval sem pedig Ő tényleg közel állt a lelkemhez mégis úgy éreztem, hogy cserbenhagytak és, hogy ez az egész ellenem lett kitervelve. Itt a nagyvárosban már elképzelhetetlennek tartottam, hogy valaha is hercegnő legyen belőlem. Már nem volt kastély, nem volt fehér ló. Csak egy gyerek voltam a nagyváros szívében ahol mindenki furán nézett rám, mert én voltam az új, aki máshonnan jött, aki nem illett a képbe. Nem volt más választásom megbarátkoztam a helyzettel. Hogy ne legyek annyit otthon és kimozduljak végre az anyukám 3 hét múlva beíratott egy balett tanfolyamra, amit hamar megkedveltem mivel újra hercegnőnek érezhettem magamat tőle. Lettek barátaim, beilleszkedtem kialakult szépen lassan a komfortos kis életterem. A balettanárom egy viszonylag idős hölgy volt. Igazi régimódi személyiség, aki még francia nevelőnőtől tanult mindent, nagyvárosban élt, gazdag családban. 4 nyelven beszél és több hangszeren is játszik emellett az énekhangja is kifogástalan. A példaképemmé vált és Ő tanított meg zongorázni 10 éves koromban. Franciául beszélt hozzám nagyon sokszor. Nagyon megviselt, amikor 12 éves koromban meghalt. 1 hétig nem beszéltem senkivel, ki sem jöttem a szobámból. A temetésére elmentünk és a végrendeletből kiderült, hogy a zongoráját rám hagyta. Örökké szeretni és tisztelni fogom azt a nőt. A zongora a szobám egyik ékkövévé vált, minden nap gyakoroltam.
13 éves voltam amikor először lettem szerelmes. Nathaniel Summers-nek hívták a fiút és nálam fél évvel volt idősebb. Gitározott és énekelt emellett még helyes is volt egyből bedőltem a két szép szemének. Valamennyire megtanított gitározni csak aztán talált egy olyan lányt, aki idősebb volt mint én és szebb. Ejtve lettem. Első szerelmi trauma trálálá. Aztán miután nagy nehezen kihevertem a dolgot, egyik nap, jött egy levelem. Valami boszorkány iskolából. Nem tudtam, hogy most mi is ez. Kibontottam és elolvastam a levelet. Nekem írták, hogy felvételt nyertem az iskolájukba.
Miután anyuék hazajöttek a munkából, kérdőre vontam őket, hogy ez micsoda. Aztán elmesélték, hogy tulajdonképpen én egy boszorkány vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány

•Boszorkány•
Ginny Weasley


•HOZZÁSZÓLÁSOK : 322
•REAGOK : 65
•CSATLAKOZÁS DÁTUMA : 2012. Jan. 08.
•KOR : 29

Isabella Carlott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Carlott   Isabella Carlott Icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 10:15 am

Kedves Isabella!
Először is üdvözlet nálunk! (: Öröm látni Luna barátném rokonát, mert eddig csak megboldogult édesapját ismertem, és mi a csoda? Te is Griffes vagy? ^^
Igazából, engem csak egy valami érdekel; az egyik Weasley iker? Mi van, csak nem egy újabb sógornő jelöltet köszönthetek köreinkbe? Very Happy

Elfogadva!

Avatar, titulus, és patrónus foglalás után, foglald el a te helyed, a játékteren Wink
Vissza az elejére Go down
https://alonetheworld.hungarianforum.com
 
Isabella Carlott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: ♔ EZ MÁR CSAK EGY TÁRHELY ♔ :: KARAKTEREK-
Ugrás: